gencayyyyy
gencayyyyy (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Panasonic Md10000 Ve Sony Hdr1000

arkadaslar bu ıkı kamera arsında takılıp kaldım.md 10000 hakkında geneld olumsuz dusunceler var arıza yapıyor sureklı yazılmıs.ben sony konusunda snkı daha olumlu gıbı goruyorum. bu konuda bana yardımcı olabılecek arkadaslara tesekkur ederım. hangısını almalıyım ve en ucuz nereden alabılırım. genelde salon cekımı ıcın kullanacagımıda belırtmelıyım..

Tarih: 5 Nisan 2009, 22:38 - İp: 78.***.**7.58
alikam15
alikam15 (üye)
Burdur / Amatör

slm.
öncelikle burkay beye teşekkür ederim kamera konusunda herkeze cevap yazmaya çalışıyor arkadaşlar konularda genellikle kameralara kabahat buluyoruz bendede md 10000 var geçen sene arızalandı benim şikayetimde diger arkadaşlar gibi kameranın video bölümünde görüntüyü kesik ve sessiz gösteriyordu yaptıgımız iş geri dönüşü olmayan bir meslek benimde çok moralim bozulmuştu ama en önemlisi panasonic kameraları her ilde olmasa bile yaygın servislerde bakım ve tamiratı yapılabiliyor bende antalya panasonic servisinde tamiratımı yaptırdım ve benden sonrada iki arkadaşımı yönlendirdim memlunuz
bir de şunu ortaya atmak istiyorum ben burdurda kaset toptancılıgı yapıyorum bu kamera kasetlerini 2.3 yıl önce 4.5-5 dolara alıyorduk şimdi ise piyasada 4 ytl ye bile parekente bula bilirsiniz sonuçta kullandıgımız kasetler ne kadar kaliteli manyetik şeritlerdeki parçalar kamera kafalarını negibi zarar veriyor yoksa kafaları bu kasetlermi bozuyor . bu konulla ilgili bilgisi olan varmı son olarak sunu söyleyeyim amatör olarak dügün özel günler için panasonic md 10000-9000 kameralar ideal

Tarih: 10 Nisan 2009, 10:51 - İp: 85.***.**1.202
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Panasonic kameralarda en iyi sonuç veren kasetler TDK MAXELL ve PANASONİC 'tir.

Tarih: 10 Nisan 2009, 13:09 - İp: 88.***.**5.45
yasin_demir55
yasin_demir55 (üye)
Samsun / Amatör

slm burkay abi.bendede panasonic md 10000 var.2 yıldır düğün çekiyorum.yaz sezonunu Allah'a şükür arızasız atlattık.ancak kurban bayramı tatilindeki çekimlerimi yaparken kameramın arada sırada otomatik netleme yapmadığını fark ettim.sorun önemlimidir sizce.samsun'da başka vir foto arkadaşımda da bu kameradan yaklaşık 6-7 adet var onlarında 3-4 tanesinde aynı sorun varmış şu anda.bu konu hakkında işin uzmanı olarak size danışmak istedim.saygılarımla.

Tarih: 14 Kasım 2011, 00:18 - İp: 88.***.**4.46
video_pro
video_pro (üye)
Balıkesir / Özel Gün Fotoğrafçısı

murat bey merhaba
ilk olarak sitede vermiş olduğunuz bilgiler için size teşekkür ederim.Benim size bir sorum olacak bu konuda beni aydınlatırsan çok sevinirim.
panasonic md9000 kullanıyorum cihazım kayıt tuşuna bastığımda rec yapıyor fakat numaratör saymıyor neden böyle bişey yaptığını bilmiyorum ama rec tusuna bastiktan sonra kaset kayit yapar gibi dönüyor fakat kasete basa sardığımızda hiç görüntü kaydı bulunmuyor.
Yardımlarınız için size şimdiden teşekkürlerimi iletirim.
İyi çalışmalar.

Tarih: 11 Ekim 2014, 00:05 - İp: 88.***.**8.210
zafergrbz
zafergrbz (üye)
Balıkesir / Reklam Fotoğrafçısı

Sony Distribütörü Türkiye garantili mc1500 alacağım nereden alabilirim memleket Balıkesir

Tarih: 3 Kasım 2014, 00:18 - İp: 88.***.**2.188
ademunal06
ademunal06 (üye)
Ankara / Firma

ademticaret.com en ekonomik ve güvenilir...

Tarih: 10 Aralık 2015, 22:31 - İp: 85.***.**0.107