marmaris83
marmaris83 (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

Panasonic Hdc Mdc1 Kamera Yardım

arkadaşlar yenı aldım bu aletı kasetliden kartlıya biraz zor soru ısaretleri var kafamda oncelikle ben bu kartı 32 gb gidicek nasıl DVD ye cekicem kaçtane alır bırde pause yaptığımızda parçalıyor bunun başka yolu varmı tek parça çekim için bırde hangı modda çekmeliyim saygılar hayırlı ısler

Tarih: 25 Aralık 2014, 11:42 - İp: 88.***.**2.222
subaschi
subaschi (üye)
Ankara / Meraklı

tek parça çekim yok... parça parça çekiyorsun.. video edit programıyla birleştirip dvd yada bluray diske yazıyorsun... videolar yüksek yoğunluklu olduğu için kasetliye göre biraz zahmetli.. iyi bir pc olması lazım videoları işleyebilmen için.. yoksa işin zor... hd makina almışsan dvd kalitesine dönmenin bir anlamı olmaz.. o zaman kasetliden devam etmen senin için daha iyi...

Tarih: 25 Aralık 2014, 17:31 - İp: 212.***.**9.79
yalvacyesilcam
yalvacyesilcam (üye)
Isparta / Stüdyo Fotoğrafçısı

kafan biraz karışık anlaşılan. şimdi ilk önce çok yüksek özellikleri olan bir pc olması gerek .( imksnın varsa sırf bu işi yapması için 8 gb ramli intel i7 veya amd nin 8 çekirdekli işlemcili - 2 GB 256 veya 386 bitlik bi ekran kartı + 128 gb ssd disk ve 2 tb lık bi hdd si olan makine edinmen ) sonrası mesela corel video studio var omu kur bir çekimin videoları onun içine at - 1 er saatlik olarak parçala ve hatta renk ayarlarını yap - videonun başına sonuna kendi reklam ve jeneriğini hazırlayıp koy falan . sonra 1 saatlik görüntü isterse 30 parça olsun bunları corelde aralarına efectler vererek dvd ye yazabilirsin . bana sorarsan her 1 saatlik görüntüden 2 dvd yap ve müşteriye yedeğini tuttuğunu ve bozulursa ücret karşılığı çoğaltabileceğini söyle.. dezavantajları lehine çevir. istersen yardımcı olabilirim ... 0507 594 5317 yaptığın diskleri kesinlikle kontrol et başına ortasına ve sonuna bak . nasılsa dvd kalitesinde yedekleri var elinde müşteriye teslim ettikten sonra 1 2 ay içinde silersin pc den dvd ler de nasılsa var . bnm çalışma şeklim bu ...

Tarih: 5 Şubat 2015, 01:27 - İp: 85.***.**2.181
  • 1