berk-dem
berk-dem (üye)
İstanbul / Amatör

Kısa Film İçin Kamera Önerisi

Merhabalar,
Amatör kısa film çekiyoruz. Biraz daha ilerletip daha kaliteli kameralar kullanmayı düşünüyoruz. Elimizde standart el kameraları var. Bizim için fazla kafa karıştırmayacak, kullanımını rahat anlayabileceğimiz kısacası fotoğraf makinaları için duymuştum ama kameralar için böyle bir tabir var mı bilmiyorum yarı-profesyonel bir kamera arıyoruz. Önerebileceğiniz modeller var mıdır?
Teşekkürler.

Tarih: 23 Ağustos 2009, 21:38 - İp: 85.***.**1.83
berk-dem
berk-dem (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler.
bir sorum daha vardı ama arada görmedn sanırım bilgin varsa bundada yardımcı olur musun?

cevaplar için teşekkürler.
peki bu kameraları ikinci el nereden bulabilirim. yada sıfır fişsiz garantisiz vs.. ucuza alabileceğim bir yer var mıdır?

demiştm

Tarih: 24 Ağustos 2009, 13:45 - İp: 88.***.**5.179
ego37
ego37 (üye)
Kastamonu / Özel Gün Fotoğrafçısı

eminönü,tahtakale,sirkeci

Tarih: 24 Ağustos 2009, 17:04 - İp: 78.***.**2.20
berk-dem
berk-dem (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler.

Tarih: 24 Ağustos 2009, 20:38 - İp: 88.***.**5.179
zaraoglu
zaraoglu (üye)
Batman / Özel Gün Fotoğrafçısı

aslinda tr deyasamiyorum yoksa elimde sana uygun butcenede uyacak fiyata verebilecek kameram var ama taa yazin gelecem tr yr eger sabreder projeniz cok acil degilse beklerseniz yazin yanimda getirecem istanbula orda size teslim edebilirim hem orda kontrol etme sansinizda olur isinize gelirse alirsiniz.
kameranin markasi canon xl1 manuel profesionel objektif sadece birsene kullandim cokta isimi gordu dugun cekimlerinde ama isler azaldi gercekten ve elimde aynisindan baska kamerada var o yuzden birini satmaya karar verdim saygilar.

Tarih: 6 Ocak 2010, 19:43 - İp: 84.***.**5.78