by_belo
by_belo (üye)
İzmir / Amatör

Düğün İçin Kamera Önerisi ?

Arkadaşlar senelerdir 3500 kullanıyorduk ve artık değiştirmem gerektiğini düşünerekten tüm kameralarımı sattım ve nasip olursa omuz kamerası olarak 4 tane kamera alıcam.Kamera başı 1000-1500 lira arası bütçem var.Bi teklif bekliyorum izmirdeyim elinde olup ta satan varsa yada öneride buluncak inanın çok mutlu olurum.
Bilal YURTLU 0-507 763 19 83.

Tarih: 1 Nisan 2012, 16:38 - İp: 78.***.**0.113
efe_57
efe_57 (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

panasonic md 10000 işini görür hocam.

Tarih: 2 Nisan 2012, 00:32 - İp: 88.***.**0.113
by_belo
by_belo (üye)
İzmir / Amatör

çok çabuk kafa problemi olduğu söyleniyor üzer mi ki bizi ?

Tarih: 2 Nisan 2012, 11:34 - İp: 78.***.**0.113
robot1
robot1 (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

panasonic md 10000 hem hafif hem de geniş açı sony hem pahalı hem de küp gibi ağır ve dar açı hdd çekim dese de kayıt aynı dvd kalite de aynı ikisinde de ışık kullanıyorsun.sony de kafa birz uzun dayanıyor ama maliyette bişi değişmez.sony toza gelmiyor panasonic i tepe tepe kullan.

Tarih: 2 Nisan 2012, 12:07 - İp: 95.***.**9.244
efe_57
efe_57 (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

üzmez hocam sorunsuzca kullanırsınız.

Tarih: 2 Nisan 2012, 12:39 - İp: 88.***.**0.113
fotorite
fotorite (üye)
Ankara / Amatör

Kesinlikle Panasonic MDH2
KAMERAMANKARA.COM SİTESİ İSE EN UCUZ FİYATLARA KAMERA ALABİLECEĞİN SİTEDİR.

Tarih: 5 Nisan 2014, 23:35 - İp: 78.***.**0.42
september9
september9 (üye)
Eskişehir / Amatör

,Kolleksiyonuma yeni giren panasonik hj mdh2 bu kamera ile deneme çekimleri yaptım beni şaşırtmaya hala devam ediyor. neredeyse ışık kullanmadan çekim yaptım oda ışıgında salonda sadece fılorasanlar yanıyordu. iris ayarıda kolay yerde açıp kapatabilirsiniz lux düşük baya iii zoom da kayıp 30 x den sonra başlıyor oda çok önemli degil 29 x de kalmak lazım yada nesneye yaklaşmak. 1920x1080 50 p mükemmel kayıt aslında 1920x1080 i de yeterli kamera ya 32 gb 2 adet kart takdım kameranın rec format modundan bacup u seçtim aynı anda aynı formatta 2 akartada kayıt attı hep olamasada bazen lazım olur diye düşündüm
Mustafa Yüce geniş açı 2,90 dan tam boy alanderinligide tatmin edici boyutta pili derseneiz 3 saat çekim yaptım 5 den 2 ye düştü tahminen 4 saat rahatlıkla çeker
Mustafa Yüce omuza rahat oturuyor yormuyor kasmıyor panasonik kameralara hep derim renkler dogala çok yakın yüzde 90 daha yakın menülere ulaşmak anında olamsada ring halka ile çözüm kolay sadece kamerayı kullanmayı bilmek lazım
Mustafa Yüce manuel ayarlar az ama i auto herşeyi düşünmüş , manuel ayarlarıda gözardı etmemek lazım kolay ulaşılabilir yerde ring halkadan zoom wb iris shuter ayarına ayrıca focus netleme yede geçebilirsiniz
Mustafa Yüce kameranın odaklaması hızlı ve net kayıp çok az hızlı hareketlerde shutreı ayrlamak lazım wb beyaz ayarı sürekli tam kaçırma yok dedim ya İ AUTO akıllı sahne çekimini güzel ayarlamışlar video çekim esnasında foto modu düşük piksel çekim esnasında foto çekinide 2 defa dan fazla gereksiz yapmayın derim kartı sıkıntıya skmasın
Mustafa Yüce kameraya dijital denge yani terazi koymuşlar kamera tam çereçeve ile çekiyor denge kadraj bozuldugu anda kamera nın çizgisi kaydıgı anda ekrandan görüp düzeltebiliyorsunuz vizör iyi net ve biraz pikseli düşük olacak o kada
Mustafa Yüce çekim modunu ha ayarladım 1920 x1080 i mükemmel kayıt oldu kamerada 7 mod var 3. modda çok çok ii renkler çok ii kontrast ii led ışık 96 led 5400 k ışık bazen çok geliyor çogu zaman kapattım lens mükemmel sonuç vermiş sensör algılamada işi çözmüş mega oıs titreme kayma sorunu çözmüş
Mustafa Yüce adamlar yapmış desem yeri gibi ama zamanla + lar - ler meydana çıkar daha ilk çekim fakat verilen mangıra göre bu iii
Mustafa Yüce kısaca DÜGÜN KAMERASI PANASONİK BU KAMERAYI TAM YAPMAMIŞ PROFESYONEL GÖRÜNÜMÜNDE AMATÖR .......DOGAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİN GİBİ

#september9' tarafından 20.04.2014 21:03:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Nisan 2014, 00:43 - İp: 88.***.**8.220
  • 1