eskibaba39
eskibaba39 (üye)
Tekirdağ / Amatör

Çekim Hatası

USTALAR MERHABA,SONY 1000 KULLANIYORUM LAKİN GEÇEN CUMARTESİ KINA ÇEKİMİ SIRASINDA İLK 10 DK BENİM HATAM TABİ MİKROFUNU TAKMAYI UNUTMUŞUM VE SONRA FARKETTİM YANİ 10. DK GİBİ,ŞİMDİ BU MİNİ DV KASET ÜZERİNDE BU İLK 10 DK İÇİN OYNAMA YAPABİLİRMİYİM SADECE DANS'A MÜZİK MONTAJLASAM BANA YETER YARDIM VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM HERKESE KOLAY GELSİN HAYIRLI İŞLER OLSUN.

Tarih: 25 Temmuz 2011, 01:46 - İp: 46.***.**4.223
dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

kaset üzerinde oynama yapman çok zor ama dvd ye aktarırkan basit bi işlemle yapabilirsin bunu ama kaset işi zor

Tarih: 25 Temmuz 2011, 03:57 - İp: 88.***.**8.164
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

daha önce benimde başıma böyle mikrofon sorunu gelmişti. oda aynı böyle 10 dakika gibi bişeydi. biz ses kısmının olmadığını müşteriye söyleyip (fiyattan düşüp) oraya istediği bir parça varsa koyabiliriz yada mevlüt, o yörenin sevilen parçasını koymayı uygun görmüştük. ve olmuştu da.

bunu şöyle yapabilirsiniz.

kasetteki görüntüleri bilgisayara aktarın. videoyu video düzenleme programı (ulead video studio, adobe premiere, pinnacle, sony vegas vb.) yardımıyla açın. sessiz olan yeri bulun orayı kesin ve silin. sonra o kısma müzik yada istediğiniz bir sesi ekleyin. sonra görüntüleri cd/dvd'ye yazdırın.

Tarih: 25 Temmuz 2011, 12:42 - İp: 88.***.**5.4
eskibaba39
eskibaba39 (üye)
Tekirdağ / Amatör

TEŞEKKÜR EDERİM CEVAPLARINIZ İÇİN

Tarih: 26 Temmuz 2011, 01:45 - İp: 46.***.**5.60
fotobeyza-d
fotobeyza-d (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

cinh kablosu üzerinden video görüntüsünü
2 audio kablosu üzerinden istedigin müzigi koyuver
birazda süs ve püs kimse farkina varmaz
saygilar

Tarih: 27 Temmuz 2011, 21:41 - İp: 78.***.**7.183
aoratos
aoratos (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

Md10000 le bir arkadaşın başına gelmişti bende uleada görüntüyü attım, dükkanın yanı başındanki organizayoncudan da çiftellei,kına müziği, vesaire müzikleri editleme bölümde sese attım oldu))

Tarih: 10 Ağustos 2011, 10:25 - İp: 78.***.**1.2
  • 1