zaraoglu
zaraoglu (üye)
Batman / Özel Gün Fotoğrafçısı

Avıd Lıquıd 7. 2

degerli meslektaslar bu programi yeni kullanmaya basladim ama pek basarili oldugum soylenemez icmizde bu programi kullanan yada bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim saygilar

Tarih: 1 Kasım 2008, 01:08 - İp: 88.***.**3.81
sevenx
sevenx (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

ulead video kullanıyorum ama oda korsan olduğu için bazı özelliklerine izin vermiyo,örneğin efekleri falan kullandırtmıyo

Tarih: 11 Kasım 2008, 09:30 - İp: 88.***.**5.244
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

lisanslı bir program alınız

Tarih: 11 Kasım 2008, 14:25 - İp: 81.***.**7.150
vetmemo
vetmemo (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

Yanlisim varsa düzeltin ama, neden tüm dügünü pc ye gecme geregi duyorsunuz,? 4 saatlik bir cekimi bu program kac saatte isleyip dvd ye gecebilir, birde kalite kaybi olmuyormu,,

ben sadece kasetin bas kismini yapiyom pc de Pinackle da 10-15 dk lik görüntü neredeyse 1 saatte rendern oluyo

bahsettiginiz avid daha mi hizli? tabiri caizse kac km hizla gidiyor? saygilar.....

Tarih: 17 Kasım 2008, 16:43 - İp: 84.***.**4.201
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

size şöyle diyeyim avid eş zamanlı render yapan bir program render için 1 saat beklemiyorsunuz direkt export veriyorsunuz

Tarih: 20 Kasım 2008, 22:47 - İp: 78.***.**8.208
vetmemo
vetmemo (üye)
Yurtdışı / Özel Gün Fotoğrafçısı

direkt export verme olayi iyiymis; peki kalite konusunda ne düsünüyorsunuz,,,malum PC ye gecince hangi kablo ile gecerseniz gecin MPEG 2 yada MPEG 4 seklinde kompimierung(SIKISTIRMA); seklinde geciyorsunuz,, AVI formatinda gecincede cok fazla haviza isgal ediyor ve PC yi kasiyor..

Tarih: 22 Kasım 2008, 00:21 - İp: 84.***.**4.139
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

zaten film tazı birşey yapmıyorsanız AVI kullanmanızın bir anlamı yok ben yerel tvlere ve sağlık birimlerine program hazırlıyorum hep mpeg2 formatında veriyorum avi de versem onlar mpeg2ye çeviriyorlar. elinizde çok orjinal görüntüler olur onları kalite bozulmasın diye avi olarak saklarsınız. onun haricinde düğün videoları için gereksiz bir format

Tarih: 22 Kasım 2008, 21:30 - İp: 78.***.**6.104