fxk10
fxk10 (üye)
İstanbul / Amatör

Tüm Sayın Netfotograf Üyelerine

cok üzüldüm 55.000 üyeli bir sitede canon a75 kulla-
nan hic kimse cıkmadı!!Ya da biz üyelerin birbirine yaklasımı bu kadar!!Evet biliyorum eski bir model ama öncelikle SLR kullanımı var ve cok güzel resim cekiyor(kendi segmentinde). Burada bu gibi yardımlasmaları yapmıyacaksak neyi paylasıyoruz bu sitede? 2-3000 dolarlık bir makina ile resim cekip bende yollarım buraya hepsi buysa ne ala.
Yinede bari bir iki kişi okumus TESEKKÜRLER
Herkese saygılar.
e.gunes

Tarih: 5 Ekim 2006, 23:25 - İp: 195.***.**2.94
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba klavuz konularında aslında yardımcı olurunm genellkle ama üzgünüm bu konuyu farketmedim A75 eski bir model olduğu için kullanma klıavuzu bulmakta biraz zorlanabilirsin internette araştırma çünkü yok şansını erkayalarda dene belki bulabilirsin...

Tarih: 6 Ekim 2006, 00:19 - İp: 85.***.**0.61
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaş bu dediğin makinanın nasıl olduğunu bilmiyorum ama..ben sana şöle diyeyim..senin o 2 bin 3 bin dolar dediğin makineler bile..36 film kalitesinde (lykafilm) bir çekim yapamıyor haberin ola...dijital makinelerin kitapcığını oku..hepsinde lyka filim kalitesinde olmadığını yazar....sadece banyo olayı olmadığı için tutuyoruz işte..ama çok aşırı resim çekmiyorsan..filme devam et derim canonu en kral filimli makinesi değeri 300 ytl felandır 2.el...

Tarih: 6 Ekim 2006, 02:13 - İp: 88.***.**7.28
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Olur mu öyle şey azya ya.. olmaz olmaz kardeşim!!

Bak nasıl çıktım karşına muhalefet Hep sen mi muhalefet olacan??

Şaka bir yana, Bu arkadaşa somut olarak bir yardımcı olalım yaa.. Azya özellikle senin canoncu bayağı geniş bir çevren var biliyorum. SEN ÇÖZERSİN BU İŞİ DOSTUM,SENDEN BİRŞEY KURTULAMAZ!! (bu gazla azya,2 güne kadar bitirir bu işi arkadaşlar )

fxk10.. Ben de bulmaya çalışacağım.

Tarih: 6 Ekim 2006, 04:24 - İp: 88.***.**0.62
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

ilk olarak sana şöyle bir link vereyim, bir tıkla.. Tam olarak kullanım klavuzu olmasa da, çok detaylı incelemesi var. Tabii bakmaya devam edeceğiz kardeş..

www.diginorm.com.tr/testler/tanitim.asp?id=17

Bu linki tıkla ve devam et. Tanıtım 5 sayfa sürüyor kardeş.
Fotoğraflarını da bekleriz siteye..

Tarih: 6 Ekim 2006, 04:36 - İp: 88.***.**0.62
hünkar
hünkar (üye)
İstanbul / Amatör

Slm Bende sana söyle yardımcı olabilirim Sirkecide Hayyam Çarşısı var belki bilirsin. Girişte sol tarafta babataş fotoğrafçı var benc oraya onlar sizeanlatır. Bende geçen sene tanıştım onlarlaçok sıcak kanlı insanlardır kesin yardımcı olurlar

Tarih: 2 Kasım 2006, 16:43 - İp: 88.***.**3.140
  • 1