mavisari
mavisari (üye)
Adana / Amatör

Sony Ayar Tekerleği Arızası

Selam arkadaşlar.Sony dsc w17 kullanmaktayım ve makinamın ayar tekerleği bozuldu.Ayar tekerleğini bir modda sabit bıraktığım halde ekranda o mod sabit durmuyor, o modun bir önceki, sonraki mod üzerinde gidip geliyor? Sorun tam anlamıyla nedir? Tamiri kolay ve basit midir? Makinayı illa ki Sony yetkili servisine mi götürmeli(ki Adana da varsa!) yoksa herhangi bir tamirciye götürüp sorun giderilebilir mi? Ve ortalama ne kadar ücret talep ederler?
Cevaplayan olursa şimdiden çok teşekkür ederim

Tarih: 20 Mayıs 2007, 09:22 - İp: 88.***.**9.111
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Arkadaşım garantili mal ise götür yetkili servise yada yetkili servis yoksa aldığın yere garantiden halletsinler.
Başka bir tamirciye götürürsen garanti dışı kalır.

Tarih: 20 Mayıs 2007, 12:45 - İp: 88.***.**1.108
mavisari
mavisari (üye)
Adana / Amatör

Selam.Çok şaşırdım doğrusu çünkü benim sorduğum sorularla sizin verdiğiniz yanıtlar arasında hiçbir bağlantı bulamadım.Garantili bir malın avantajlarını çok iyi biliyoum.Yalnız benim makinam Almanya'dan geldiği için garanti söz konusu olmamakta.Tekrar yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim...

Tarih: 24 Mayıs 2007, 21:26 - İp: 88.***.**5.118
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

istanbula yollarsınız ücretini size belirtirler. Ona göre tamir etmek isterseniz tamir edilir ve size geri gelir. Bu da garantisiz malın dezavantajıdır.

Tarih: 25 Mayıs 2007, 01:58 - İp: 88.***.**6.164
  • 1