ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

Sigma Nikon Kitlemesi

nikon'da lens kitlemesi:
niye sigmanın lensleri nikonun d serilerinde kitleme yapıyor arkadaşlar bilen varsa yardım etsin

Tarih: 27 Mart 2007, 10:23 - İp: 88.***.**1.245
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

böyle birşey yok

Tarih: 27 Mart 2007, 11:26 - İp: 85.***.**7.117
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

ayrıca da imzanızda canon kullanıcısı olduğunuzu belirtiyorsunuz ve sigma lensler nikon u kitliyor diyerek yardım istiyorsunuz bu nasıl bir çelişkidir? hani fındık reklamında diyorlar ya yerseniz diye.bu sitede yemiyorlar artık

Tarih: 27 Mart 2007, 11:32 - İp: 85.***.**7.117
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Nikon ile en iyi uyum gosteren yan sanayi Sigmadir.

Tarih: 27 Mart 2007, 13:56 - İp: 195.***.**2.35
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili Ali ,
Sigma Yetkili servisiyim.Sigmanın hangi seri lenslerini Nikon makinede kullandığını yazarsan sana daha iyi yardım edebilirim.
Sigma lenslerin serileri ve özellikleri ile ilgili olarak daha ileri bilgiye ihtiyaç duyarsan lütfen burayı tıkla

Ayrıca lensin kilitlenmesi derken neyi kastettiğini de açıklar mısın?
Sevgiyle kal....

Tarih: 28 Mart 2007, 03:35 - İp: 85.***.**7.111
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

sevgili burkay, bir basıncı arkadaşım bu lensi d serisi nikonı için almayı düşünüyor ama duyduğuna göre d serisinde 70 - 300 apo nun kitlemesi var . sizce böyle birşey yok mu? sevgiler

Tarih: 28 Mart 2007, 11:22 - İp: 88.***.**3.55
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

sevgili özgür foto , ben bu soruyu arkadaşım için sordum kendi makinamda bu lensi nıkon için denemE şansım yok ÇUNKÜ BEN CANON KULLANİYORUM, BİR SİGMA BAYİSİ OLDUĞUNA GÖRE BUNU İYİ BİLMEN GEREKİR, AYRICA FINDIK KALBE , TANSİYONA ,VE BİÇOK ŞEYE İYİ GELİR YESEN TAABİ ,SEVGİLERLE . . .

Tarih: 28 Mart 2007, 11:29 - İp: 88.***.**2.23
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

birincisi,bize Sigma bayisi diye hitap etmişsin biz Sigma Türkiye Yetkili Servisiyiz.

ikincisi "niye Sigma lensler kitleme yapıyor" diye kesin yargıda bulunuyorsun. yapıyormu diye sormuş olsaydın cevabımın içeriği (seni memnun edecek tarzda )çok daha farklı olurdu.bu şekilde başlıklar açtığında (sanki böyle birşey varmış gibi) kullanıcıların kafasında yanlış yönlendirmelere sebep oluyor.

dördüncüsü de "bilmen gerekirdi" diye çıkışıyorsun.demek ki hala olduğunu iddia ediyorsun.biz böyle bir sorun yok dediğimiz halde bu tutumunu sürdürmen manidar...

Tarih: 28 Mart 2007, 12:00 - İp: 85.***.**1.29
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

SEVGİLİ OZGUR FOTO, BU KİTLEMEYİ Bİ ARKADAŞ SIK SIK YAŞADIĞINDAN DOLAYI BE NSORUYU SORDUM, TABİKİ BÖYLE BİŞEYİN OLUP OLMADIĞINIDA BİLMİYORUM, EVET HAKLISIN BELKİ SORUYU YANLIŞ YAZDIM, ACABA KİTLEMESİ VARMI DİYE YAZSAYDIM BELKİ DAHA DOĞRU OLURDU, KUSURA BAKMA BEN YABANCI OLDUĞUM İÇİN BELKİ TÜRKCEM İYİ OLMAYA BİLİR, YARDIMIN ÇİN SAĞOL . . . .

Tarih: 28 Mart 2007, 12:05 - İp: 88.***.**2.23
ozgur foto
ozgur foto (üye)
İstanbul / Firma

şuma irani hasdi?

Tarih: 28 Mart 2007, 12:07 - İp: 85.***.**1.29
ali jodari
ali jodari (üye)
Yurtdışı / Firma

BALE BA ECAZATOUN, ŞOMA?

Tarih: 28 Mart 2007, 12:09 - İp: 88.***.**2.23