servetada
servetada (üye)
İstanbul / Amatör

Samsun S 500 İle Kamera Çekimi

samsung s 500 aldım hoşuma gitti fakat çekim hızı 30kare/sn ayarı ile kamera çekimi yaptığımda görüntüyü bilgisayarda seyredemiyorum .ses boğuluyorgörüntü ağırlaşıyor.15 kare ile çekildiğinde sorun kalmıyor.sorum şu:30 kare yi nerede kullanacağım ve 15 kare ile çekilen görüntünün kalitesi düşüyormu?

Tarih: 9 Eylül 2006, 12:27 - İp: 85.***.**3.10
cappadociaman
cappadociaman (üye)
Artvin / Doğa Fotoğrafçısı

Bahsettiğiniz bu sorunu bende yaşadım.En iyi ayarlarda ve fs30 hızında çekim yaptım,görüntü akışı iyi fakat seste takılmalar,bozulmalar başladı.Ayarları biraz azaltınca sorun kendiliğinden düzeldi.Bence ucuz üretimli işlemcisinden kaynaklanıyor gibi geldi bana.Uzun süre incelemeyede fırsatım olmadı ama diğer özellikleriyle giriş seviyesi kullanıcılara yönelik iyi bir makinadır.fs15 ile çekimde çok fazla görüntü kaybı yaşamazsınız ama video akışı tabiki fs30 gibi olmayacaktır.Bence video özelliklerini optimum ayarlarda kullanın.Zaten öyle bir makinadan daha fazlasını beklemek yanlış olacaktır.

Tarih: 11 Eylül 2006, 23:07 - İp: 85.***.**8.62
servetada
servetada (üye)
İstanbul / Amatör

ilgilendiğin için teşekkür ederim.tavsiye sonucu Quick time yi yükledim ve iyi sonuç aldım.öneririm.bu arada bende Artvinliyim.

Tarih: 13 Eylül 2006, 23:09 - İp: 85.***.**9.72
  • 1