olympustr
olympustr (üye)
İstanbul / Firma

Olympus Türkiye

Sayın Net Fotoğraf Sitesi Okurları,

Site bünyesinde bulunan dijital kamera forumlarında resmi distribütörlüğünü yaptığımız Olympus markası ve firmamız Beyaz Bilgisayar hakkında bazı forum üyeleri tarafından asılsız iddialar ortaya atılmakta, hayali çalışan isimleri verilmekte ve kasıtlı bir karalama kampanyası yapılmaktadır.

Buradaki asılsız iddialar kesinlikle doğru bilgileri içermemektedir.

Olympus Avrupa ve Beyaz Teknoloji işbirliği ile garanti kapsamında ürünlerde birebir değişim imkanı yasal süre olan 2 yıl boyunca kullanıcılara sunulmaktadır. Garanti dışı olan ürünlerde ise tamir bedeli alınarak yeni Olympus makine kullanıcıya sunulmaktadır.

Olympus ve Beyaz Teknoloji müşteri memnuniyeti politikası çerçevesinde bu prosedürü 2004 yılından beri uygulamaktadır.

Lütfen Olympus makinalarla ilgili her türlü sorunuzu [email protected] veya http://www.beyazteknoloji.com adresinde bulunan Erişim Formu aracılığı ile şirketimize ulaştırınız. Teknik Destek birimimiz tarafında en kısa sürede sorunuza cevap verilecektir.

Saygılarımızla.

BEYAZ TEKNOLOJİ
Olympus Türkiye Distribütörü

Tarih: 19 Eylül 2005, 14:01 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

#burkay' tarafından 01.01.2011 22:07:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2005, 22:29 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

#burkay' tarafından 01.01.2011 22:08:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2005, 22:52 - İp: yok
tembeleryk
tembeleryk (üye)
Samsun / Amatör

hehe olympus onca şikayetten sonra nihayet açıklama yapmış,ama açıklamamı yapmış reklammı yapmış orasını tam anlayamadım

bu arada forumu üye olmuşsunuz hayırlı olsun burda biz son kullanıcıları bilinçlendiren ve yön gösteren yazılarınızın sadece bununla sınırlı kalmamasını ve sürekli bizimle birlikte burada paylaşım halinde olmanızı isteriz

ilk soru benden olsun; benim olympusumun 2 sene sora garantisi bitince (ki ben bumakineden çok memnunum ayrıca bana hediye ve değiştirme gibi bi niyetim yok) allah göstermesin bir arıza durumunda benim makinemi kim onaracak?

#tembeleryk' tarafyndan 19.09.2005 23:10:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Eylül 2005, 23:10 - İp: yok
olympustr
olympustr (üye)
İstanbul / Firma

Beyaz Teknoloji, Olympus firması ile yaptığı distribütörlük anlaşması sonucunda Olympus dijital fotoğraf makinaları hakkında üretici firma tarafından tüm konularda tam yetkili kılınmıştır.

Firmamız, Olympus ürünlerini Türkiye'nin önde gelen bütün satış noktalarında kullanıcılarına beğenesine sunmakta ve faaliyetlerini tamamen yasal çerçeveler içinde sürdürmektedir.

Saygılarımızla

BEYAZ TEKNOLOJİ
Olympus Türkiye Distribütörü

#olympustr' tarafyndan 21.09.2005 00:44:03 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Eylül 2005, 00:44 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

#burkay' tarafından 01.01.2011 22:08:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Eylül 2005, 10:21 - İp: yok
hakan_ka
hakan_ka (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

selamünaleyküm..
ortalık bi hayli karışmış ben konunun tam olrak ne olduğunu bilmiyorum ama ben sadece şunu söyleyelim sayın burukay abiciğime bende fotoğraf makınası gönderdim gayet temiz bi şekilde makinayı teslim etti memnun kaldım.. sayın beyaz bilgisayara da geçenlerde olympus bi dijital fotoğraf makınası gönderdim.. onlarda gayet hızlı bi şekilde bana iki gün içinde gönderdi tabii garanti kapsamındaydı.. belki ki sizin konunuz dışındadır ama benim söylemek istediğim bu memleketin her iki şirkete ihtiyacı var.. burdan hem BURUKAY a hemde BEYAZ BİLGİSAYARA selam..
SAYGILAR.....

Tarih: 25 Ekim 2005, 23:25 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Beyaz Teknoloji'nin yöntemi çok iyiymiş. 3 yıl kullandığım makine arızalandığında tamir ücretini alıp yeni makine veriyorlarsa ne güzel.

Tarih: 26 Ekim 2005, 09:59 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Hayır bitpire, tamir bedelini yeni makinenin alım fiyatından düşerek fatura ediyor. Elbette bu uygulamada enteresan.

Tarih: 26 Ekim 2005, 13:41 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

"Garanti dışı olan ürünlerde ise tamir bedeli alınarak yeni Olympus makine kullanıcıya sunulmaktadır."

Pozitif,
Olympustr'nin bu ifadesi herhangi bir yanlış anlamaya meydan vermeyecek kadar açık bence. Çıkıp da "pardon ben yanlış yazmışım" demediği sürece bu ifade onu bağlar.

Tarih: 26 Ekim 2005, 15:58 - İp: yok
dagbulent
dagbulent (üye)
Konya / Amatör

O zaman herkes Olympus marka FM alsın. Valla ilginç ve bir o kadar da kafa karıştırıcı bir durum. Olympus yanlış yapıyooooooooooooooo.

Tarih: 27 Ekim 2005, 09:41 - İp: yok