medmania
medmania (üye)
Eskişehir / Amatör

Nikon D-8o Kit Objektifde Toz :(

Kara bahtım, kör talihim... Nikon D80 aldım, kurs da ayarladım gel gör ki bugün hama temizlik kiti ile objektifi bi siliyim dedim, o da ne! Objektifin içinde alttaki lensin üzerinde minik bi toz parçacığı öylece yapışmış duruyor. İş çıkışı aldığım medimark'a götürdüm. Makineyi bıraktık bakalım yarın Nikon aranacak. Değişim veya temizleme yapacaklarını umuyorum. Sonuçta Nikona tozlu objektif paketi yapmak yakışmadı diye düşünüyorum.

Tarih: 7 Kasım 2007, 23:09 - İp: 88.***.**8.126
medmania
medmania (üye)
Eskişehir / Amatör

Mediamarkt'a telefon ettim. Nikon'a ulaşmışlar. D80 kit komple değişiyor. Yarın gidip yenisini alacağım

Tarih: 9 Kasım 2007, 21:50 - İp: 193.***.**6.182
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

HELAL SANA..

Tarih: 14 Kasım 2007, 15:20 - İp: 88.***.**2.166
medmania
medmania (üye)
Eskişehir / Amatör

bU SEFERDE LCD EKRANDA ÖLÜ PİKSEL ÇIKTI. TELEFON ETTİM YİNE DEĞİŞİME GÖTÜRÜYORUM

Tarih: 14 Kasım 2007, 20:48 - İp: 88.***.**3.16
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

eee yuh sana ne diyem yanii..

Tarih: 14 Kasım 2007, 22:24 - İp: 78.***.**9.140
warp83
warp83 (üye)
İstanbul / Meraklı

Medmania makineni bir daha aldığında kurşun filan döktür. Nazara geliyor herhalde. Şaka bir yana umarım en kısa zamanda makinene sağ salim kavuşursun.
Maalesef elektronik ürünlerde (her alanda) bu tip şansızlıklar yaşanabiliyor. Bide aksilik bu ya yenisi de verilse onda da problem çıkıyor. Ben herhangi bir elektronik ürün alırken hep bu tip bir korkuya kapılırım. İnşaallah hatalı çıkmaz diye dua edip dururum

Canınızı sıkmayın Nikon gibi bir firmanın bunu telafi edeceğine inanıyorum.

Tarih: 14 Kasım 2007, 23:22 - İp: 88.***.**9.146
medmania
medmania (üye)
Eskişehir / Amatör

Bende öyle umuyorum. Bu sefer göndermeden önce kontrol etmelerini rica edeceğim. Umarım bu son olur. Elektronik cihaz manyağı birisi olarak daha önceleri şansım yaver gitmişti. İlk defa böyle bu sorunla karşılaştım. Sağlam gelsin makine kurban kesicem

Tarih: 15 Kasım 2007, 00:59 - İp: 88.***.**3.16
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

bizede pay vercenmi..verceksen vermeceksen yuh sana

Tarih: 15 Kasım 2007, 12:31 - İp: 88.***.**1.111
  • 1