rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Media Markt A Teşekkür Ve Tebrik

14 gün önce aldığım Olympus E-420'yi
dün titreşim önleme sistemi olmadığı için iade etmek istedim.
Çok fazla sorun etmeden, güzel bir muayene sonucunda ürünü geri alıp ücretini iade eden Media Markt'a teşekkür ederim
Ayrıca Müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışlarından ötürü tebrik ederim.

E-520 henüz satışa girmediği için iade karşılığı alışveriş yapmadım.. Olsaydı, iade tutarı kadar hediye çeki alarak bir üst modeli yine aynı yerden alacaktım.

Şimdi E-520'nin Media Markt raflarına gelmesini bekliyorum.

Herkesede elinizde dokunup gördüğünüz malı satın almayı tavsiye ediyorum.

Tarih: 9 Ekim 2008, 10:17 - İp: 88.***.**5.3
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

burkaay bey

tabiki bunlar masraf olarak yansıyor ama örneğin benzinde olduğu gibi ötv ne olursa üstüne koyuyorlar malın olması gerekenden çok daha pahalıya satılmaktadır.yurt dışındaki fiyatları görünce aradaki fiyat uçurumunun nedenli büyük olduğunu görüyorsunuz. birdeucuz alışverişin adresi demezlermi

Tarih: 20 Temmuz 2009, 22:42 - İp: 78.***.**6.168
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

aslında şunu da sorgulamak lazım.
neden insanlar zincir mağazalardan alışveriş yapıyorlar?
Fiyatların pahalı olduğunu bile bile?

Benim görüşüm AVM ler yapıları gereği insanlar için birer "hafta sonu "etkinliği

oldular.AVM lere gidip çeşitli yeme içme ve eğlenme olanaklarından yararlanan insanlar gevşeyerek daha çok paea harcama moduna giriyorlar.AVM lerdeki teknoloji mağazaları bunu bildikleri için fiyatlarını ona göre ufak ayarlamalar yapıyorlar

Tarih: 22 Temmuz 2009, 01:42 - İp: 94.***.**7.243
byjehan
byjehan (üye)
İstanbul / Amatör

bazı konular personele baglı. gecenlerde teknosaya gıttım. sadece ıncelemek vardı aklımda. butun makınaları ınceledım. hepsıyle fotograflar cektım.1 hafıza kartını kameradan kameraya gezdırıodu sağolsun. muhabbetın arasında sessız bı sekılde sirkecide hayyam pasajı var gıt ordan al burdan alma sakın dedi. onu soyledıkten sora model konusunda da bır kac tavsıyede bulundu. ubnlar gercekten de cok samımı geldı bana ve soledıklerının netıcesınde bır modelde karar kıldım. onumuzdekı hafta alıcam bi aksılık cıkmazsa
450d

Tarih: 27 Ağustos 2009, 12:36 - İp: 88.***.**8.120
kamer61
kamer61 (üye)
Çanakkale / Meraklı

olympus bir başkadır kullanan bir daha bırakamaz
evet markalar fanatıklık yapıyor herkes bırbırıne aynı markaları tavsıye edıyor bıldıgımız uzere ıkı marka ama ben pek dogru bulmuyorum olympus hersey ıcın yeterlı bır makınadır olay lens de bıtıyor ve lens secenegıde ıyı bence zaten kac lens alıyor kı bır kısı her turlu cekımı ıcın 4 ya da 5 lens kullansa bıle daha fazlasını bulabılır turkıyede daha mı pahalı hayır !!bence markalar fotografcıdan sonra gelır ama olympus benım ıcın buyuk bır askk

Tarih: 19 Ekim 2009, 03:55 - İp: 88.***.**5.120