aliturkmen
aliturkmen (üye)
Denizli / Amatör

Kullanma Klavuzu

canon s1 için türkçe veya ingilizce kullanma kulavuzu arıyorum.
bana yardım edebilecek arkadaşlardan haber bekliyorum.

Tarih: 24 Ağustos 2004, 23:31 - İp: yok
mersun80
mersun80 (üye)
İstanbul / Amatör

Ne olur biraz araştırsanız.

Bu yazıyı okuduğumda saat 00.27.. Şu an User Manual'ı buldum saat 00.31. El insaf. 3-4 dakikalılk bir aramayı yapmaya üşenmeyin yahu!

Sayın Türkmen, ingilizce manual'ı kendiniz bulmanız, hazıra konmamanız için linki vermiyorum. Lütfen biraz araştırmacı ruha sahip olun. Çıkış noktanız erkayalar'ın resmi sitesi olsun diye ipucu vereyim hadi.

Tarih: 25 Ağustos 2004, 00:36 - İp: yok
salcek
salcek (üye)
Kırklareli / Amatör

arkadaşlar araştırdım ama bu makinenin türkçe kullanım klavuzunu bulamadaım.ne olur varsa bildiğiniz bir yer adresini veya olan arkadaşlardan [email protected] adresine gönderebilirlermi yav.valla bu kadar uğraşmaktansa keşke istenbulda olsaydımda parayla alsaydım.ama şu an istanbula gitme ihtimalim yok.

Tarih: 23 Ocak 2005, 19:05 - İp: yok
salcek
salcek (üye)
Kırklareli / Amatör

ne için dikkatli olacaksın bizde bilelimde bizde dikkatli olalım.arkadaşlar bi allahın kulauda bana cevaben bişi yazsın yahu.araştırma diyorsunuz araştırmadığımız yer kalmadı türkçe kullanım klavuzunu bi türlü bulamadık sizler venüs internetine mi bağlanıyorsunuzda buluyorsunuz.ben normal internette bulamadığıma göre

#salcek' tarafından 25.01.2005 18:19:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Ocak 2005, 18:16 - İp: yok
saikou
saikou (üye)
Yurtdışı / Amatör

salçek ingilizce klavuz canonun sitesinde var.
Türkçceyi arama boşuna bulamazsın. Erkayalar 30 milyona satıyormuş. Onlarla iletişime geçmen gerekiyor.
İngilizce klavuz yetiyorsa:
http://consumer.usa.canon.com/ir/controller?act=DownloadDetailAct&fcategoryid=322&modelid=9824#New%20Window

Tarih: 26 Ocak 2005, 01:37 - İp: yok
erdincman
erdincman (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili Ali Türkmen,

Ben de bir CANON S1 kullanıcısıyım.

Kullanıcı kılavuzunu TÜRKÇE olarak ben ERKAYALAR'dan istedim ve aldım. Yalnız makinemi görüp öyle verdiler. Ücretsiz.

Selamlar

Tarih: 26 Ocak 2005, 13:58 - İp: yok
  • 1