panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

İzmir Sony Servisine Protesto

İzmir Alsancak'ta..
Alsancak camii yakınındaki sony servisi..

birçok servis gibi siz de sonradan fos çıktınız..

iyi niyetli sanmıştım ama.............

YAZIKLAR OLSUN..
HAKKIM HARAM ZIKKIM OLSUN!

Deklanşör ücretsiz değişmesi gerekirken para aldılar.
En az 5 defa bu yüzden tekrar gitti, tamir edemediler.
Ve flaşı bozdular, bana mal etmeye çalıştılar ama yemedi anadolu çocuğu!

#panctom' tarafından 08.08.2009 00:59:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Aralık 2006, 19:15 - İp: 88.***.**1.173
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

H2 deklanşörü takmışlar panctom....

Tarih: 30 Aralık 2006, 19:34 - İp: 88.***.**3.178
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

sorunda bu zaten,basından kotu bir servis tecrubesi gecen tu kaka diyor,iyi tecrübe gecen hemen savunmaya geciyor..

ayrıca cogu kişinin sony servisinden sıkayeti benım bıldıgım kadarıyla makine fiyatı kadar masraf cıkarmaları ki senin basınada -220ytl- boyle bişey gelmiş..

makine yapıldıktan on gun sonra bozulduysa zaten ucretsiz tamı retmeleri gerekir diye bılıyorum ben,ne şekilde olursa olsun..ayrıca baska makineye ait deklanşor kullanmıslar anladıgım kadarıyla..

neyse bende sony h1 kullanıyorum,şükür şimdiye kadar servise gerek duymadım..burası turkiye heran hersey olabilir..yarın oburgun o guleryuzlu yardımsever ekip size sac bas yoldurabılırde

allah bidaha servise dusurmesin inşallah..iyi bayramlar panctom..mutlu yıllar

Tarih: 30 Aralık 2006, 20:24 - İp: 88.***.**6.115
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Sağol gaijin, sana da mutlu yıllar.. Evet haklısın chopsuey, H2 olabileceğini tahmin ettim ama hiç önemli değil, herşeyiyle aynı çünkü! Hatta metalik gri deklanşör acaip bir yakıştı! Keşke fabrika çıkışı da öyle olsaymış.makine daha karizamatik görünüyor, gri-siyah..

Evet tamir gördükten sonra garantisi vardı. Ama tamir garantisi vardı. Tekrar tamir edip yollayabilirlerdi ama yapmadılar bunu! SIFIR DEKLANŞÖRÜ ÜCRETSİZ TAKMALARI ALKIŞLIK!

Ben çook takdir ettim. Bir başka amacım da İZMİR'Lİ sony kullanıcılarını oraya yönlendirmek.. Başka şubelere gitmesinler!

#panctom' tarafından 30.12.2006 21:33:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Aralık 2006, 21:32 - İp: 88.***.**1.173
kasayizgi
kasayizgi (üye)
İzmir / Amatör

Bahsetmis oldugunuz Izmir Alsancak'taki Sony'nin teknik servisi nasildir bilemem(Umarim kimse de ogrenmek zorunda kalmaz)
ama ben kasim ayinda, zar zor secim yapmis oldugum ve biriktirmis oldugum makine parasi ile Sony R-1 almaya gittim.
Oraya gittigimde bana 2 aydir vitrinde duran ustunde cizikler ve tozlar bulunan makineyi cikartip getirdiler.
Sebeb olarakta ellerinde baska kalmadigini ve piyasada artik kalmadigi icin de getirtemeyeceklerini soylediler.
Benim icin gercekten kotu bir durumdu.
Beni bu acidan hayal kirikligina ugrattilar.
Bende Makinemi foto balimdan aldim.Ellerinde yoktu, ertesi sabah istanbul'dan kargoyla geldi.

Tarih: 2 Ocak 2007, 21:27 - İp: 85.***.**7.1
ilhamid
ilhamid (üye)
İzmir / Amatör

valla tamamen tesaduf.hiç te bravo denilecek hallerı yok.beni bir vdeokamera ile bilgi almak için çok ugraştırdılar.hele sony televizyonumun basıt bir tamiri için,ıstanbul,izmir deki 2 son bayıı hiç bir yardımda bulunamadılar.

Tarih: 2 Ocak 2007, 23:16 - İp: 81.***.**0.39
apexelkt
apexelkt (üye)
İzmir / Firma

Merhabalar,

Konunun tarihine baktığımızda o dönemde Alsancak Cami yakınındaki Servisin Asil Elektronik olduğu gözüküyor.
Fakat 2009 başı itibarı ile aşağı yukarı aynı lokasyonda yukarıda şikayete konu olan servisin yerine APEX Elektronik isimli yeni bir SONY Yetkili Servisi açılmıştır.

Her türlü probleminizde sizlere yardımcı olmaya hazır, güvenilir, ve Türkiye Servisler sıralamasında sürekli birinciliği olan bir Servistir.

Tarih: 6 Şubat 2010, 23:46 - İp: 213.***.**3.231
şerif64
şerif64 (üye)
Uşak / Stüdyo Fotoğrafçısı

SONY SERVİSLERİ BU ŞEKİLDE BENDE SONUY UPCRL 20 VARDI DÜŞÜNÜN KART OKUYUCULAR ÇALIŞIYOR FLAŞH BELLEK YERİ ÇALIŞIYOR BLUTUT ÇALIŞIYOR PC BAĞLANTI YERİ ARIZLAI PC Yİ GÖRMÜYOR BEN İSTANBULA GARANİ KAPSAMINDA SERVİSE GÖNDERDİM KULLNICI HATASI DEDİLER 940 TL PARA İSTEDİLER KULLANICI HATASI OLSA HEPSİ YANA NE YAPACAZ GARANTİSİZ MAL ALACAZ

Tarih: 21 Ocak 2011, 11:06 - İp: 88.***.**1.209
  • 1