xnewier
xnewier (üye)
İstanbul / Amatör

Fuji S5700 Tamir Edildi Ama...

daha önce fujı S5700 Lcd Bozuldu Bir Serzeniş adlı yazımda başıma gelenleri anlattım.
yardımlarından ötürü değerli arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.
sadede gelince dediğim gibi makina tamir oldu geldi. işin açıkçası tamir olmuş olmasına ama lcd ekran bağlantı yerinde sorun var. yani bağlantının olduğu yerde garip bir parça çıkıntı yapmış.
ve artık makina geldiği yatıyor. içimden o çok sevdiğim işi yani fotoğraf çekme işini yapmıyorum. tüm iştahım gitti. makina orada öylece yatıyor. dahada ne kullanırım nede yeni makina satın alırım.

Tarih: 15 Kasım 2007, 18:07 - İp: 88.***.**2.182
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

nedir o parça çıkıntı yapmış dediğin? Sert bir cisim mi? makineyi kullanırken eline falan batıyor mu? açıklarsan ve hatta o kısmın fotografını çekip buraya eklersen sevinirim.Makineni kullan bence..Herşeyi kendine dert edinirsen ömrün kısa olur...

Tarih: 15 Kasım 2007, 22:44 - İp: 88.***.**9.136
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba xnewier
İnan sorunu bende anlamadım kusura bakmayın.Çıkıntı dediğiniz nedir sorun varsa ilgilenir ve gereken ne ise yardımcı olabilirim.
Saygılarımla..

Tarih: 16 Kasım 2007, 09:38 - İp: 81.***.**2.84
xnewier
xnewier (üye)
İstanbul / Amatör

LCD NİN BAĞLANDĞI YERLE MAKİNAYA AİT OLAN LCD NİN ÇERÇEVSİNİN ARASINDA KALAN KISIMDA OLAN ÇIKINTI DAHA FAZLA EN İYİ NASIL ANLATABİLİRİM BİLMİYORUM. FOTOĞRAFINI ÇEKTİĞİMDE Kİ YAPABİLİRSEM EN KISA ZAMANDA YOLLARIM.
BU ARADA MAKİNAYI KULLANIRKEN DE ELİME BATTĞI FALAN YOK SADECE FOTOĞRAF ÖNİZELEME YAPTIĞIMDA ORADA DURAN O ÇIKINTIYI GÖRÜNCE CANIMI HAYLI FAZLA SIKYOR O KADAR.
YARDIM VE YAZILARINIZ İÇİNDE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.

Tarih: 21 Kasım 2007, 14:17 - İp: 88.***.**3.157
  • 1