mrsonek
mrsonek (üye)
Bursa / Amatör

Fuji Finepix S5700 Hasarı...

Sevgili arkadaşlar yaklaşık olarak 3 ay önce Finepix S5700 model makinemi aldım. Şiddetle de herkese tavsiye ediyorum.Fakat geçengün oldukça üzücü bir olay yaşadım.Talihsiz bir kaza sonucu makinemin LCD ekranı hasar gördü.Yaptığım testler sonucunda şu an fotoğraf çekiminde ve video çekiminde herhangi bir sorun/kayıp yoktur fakat düşme sonucu hasar gören LCD ekranda hiçbir görüntü gelmemektedir. Şimdi makineyi servisine göndereceğim.Sormak ve öğrenmek istediğim ise şudur.:Şahsım Bursa'da oturuyorum.Bursa'da makinemi tamir ettireceğim herhangi bir teknik servis mevcut mudur yoksa sadece Fujifilm teknik servisine (İstanbul) mi göndermem gereklidir.Ayrıca tecrübesi olan arkadaşların tecrübesinden istifade amacıyla soruyorum acaba bu tamir masrafı (LCD ekran değişimi+işçilik) tahminen kaça mal olur..? Teşekkürlerimle...!

Tarih: 14 Ağustos 2007, 22:10 - İp: 85.***.**6.98
mrsonek
mrsonek (üye)
Bursa / Amatör

Arkadaşlar Yok mu konu hakkında hiç bir bilgisi olan...?

Tarih: 15 Ağustos 2007, 10:02 - İp: 85.***.**0.21
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba mrsoner;
Fujifilm merkeze göndermeniz lazım ve fiyatları öğrenmek istemişsiniz.Bu konuda size yardımcı olmak isterdima am servisteki teknisyen arkdaşların incelemesi gerekmektedir.Size tamir tutatını yapmadan önce bilgi verirler sizin onayınız oursa yaparlar.
Saygılarımla..

Tarih: 15 Ağustos 2007, 11:41 - İp: 85.***.**3.97
rahitni
rahitni (üye)
Bursa / Amatör

kardes bence aldıgın yere gotur once tahminen teknosa dan aldın onlar sana yardımcı olurlar ayrca makinende problem varsa gene teknosa yagotur onlar takip ediyorlar

Tarih: 26 Ağustos 2007, 12:40 - İp: 88.***.**0.39
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba aldığınız yere de götürseniz yine bize gelecek makine ve ben size dikkatime yollayın derken zaten ilgileneceğimi anlatmaya çalıştım sanırım.Rahitni arkadaşım farklı düşünüyor olabilir,saygı duyarım.Yine de siz bilirsiniz ben elimden geleni yaparım.Saygılarımla...

Tarih: 5 Eylül 2007, 15:22 - İp: 85.***.**3.97
  • 1