aylince
aylince (üye)
İzmir / Amatör

Canon Powershot A75

Merhaba,
Bende Canon Powershot A75 var. 3 senedir kullaniyorum. 1 ay once basina hicbirsey gelmemesine ragmen ekraninda goruntu yok. fotografi cekiyor, flash patliyor ve ekranda tarih, kacinci foto oldugu ya da menu bilgileri gorunmesine ragmen foto simsiyah gorunuyor. bilgisayara aktardigimda da simsiyah fotolar cikiyor. Bu sorun neden kaynaklaniyor olabilir? Bir de izmir'de canon yetkili servisi varsa iletisim bilgilerine nasil ulasabilirm? Tesekkurler.

Tarih: 2 Haziran 2007, 19:31 - İp: 88.***.**1.134
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

www.erkayalar.com.tr

Tarih: 3 Haziran 2007, 00:21 - İp: 81.***.**7.129
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili aylince www.fotoritim.com sitesinde haziran ayının dergisinde bu konu hakkında bir yazı yazdım "fotograf makinelerinde algaç sorunu" orayı okuyabilirsin..

burayı tıklayabilirsin

#burkay' tarafından 03.06.2007 15:04:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Haziran 2007, 14:58 - İp: 88.***.**6.136
alpayunal
alpayunal (üye)
Bursa / Meraklı

burkay hocam;
fotoritim dergisindeki yazınızı okudum.bu telcikler şu sensörün üzerinde görülenler mi?

ilginçtir ki canon a75'lerde hep aynı şikayet görülüyor.

ayrıca teknik servisi aradım.şu an parça beklendiğini ve makinamın ücretsiz olarak tamir edilip adresime gönderileceği söylendi.

merak ettiğim,acaba makinam 30 gün içinde teslim edilir mi?
teslim edilmezse ne yapmalıyım?

Tarih: 4 Haziran 2007, 14:35 - İp: 213.***.**5.99
alpayunal
alpayunal (üye)
Bursa / Meraklı

aylince;

Forumu incelersen,aynı başlık adında bir topic daha var.sanıyorum çok işine yarayacak...Tabii makinanın garanti belgesi yada türkiye'den aldığına dair bir fatura vb. varsa.çünkü Amerika'dan vs. getirilen makinalarda okuduğum kadarıyla problem çıkabiliyormuş.

Tarih: 4 Haziran 2007, 14:43 - İp: 213.***.**5.99
aylince
aylince (üye)
İzmir / Amatör

Ben makinayi 2004 yilinda Amerika'dan almistim. Bugun Erkayalar'i aradim onlara gondermem gerektigini soylediler hic faturasini ya da nerden aldigimi falan sormadilar.

Tarih: 4 Haziran 2007, 15:36 - İp: 88.***.**8.132
alpayunal
alpayunal (üye)
Bursa / Meraklı

okuduğum kadarıyla U.S.A.,Dubai,Avrupa'dan alınmış kameralarda problem çıkabiliyormuş.

Tarih: 4 Haziran 2007, 17:01 - İp: 213.***.**5.99
  • 1