defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon Bağlantı Sorunu... :(((

Canon A550 aldim..Ancak bilgisayara bağlantıda sorun yaşıyorum..usb yi ilk kez takıp makineyi actigimda taniyo..sürücü yüklemesini yapiyo..yazilimlarida sorunsuz yuklendi..ancak makine sürücü listesinde olmasina ragmen bilgisayarim kisminda gorunmuyo..ayrica yazilimlarini calistirikende hatayla karsilasiyorum..dipnot: sürücü yuklendikten sonra makineyi pc ye bagladigimda bi sesli baglandi uyarisi aliyorum..
yazilimlarini calistirdigimda ise söyle bir hata veriyo..

Ama Aygit listesinde gorebiliyorum..

#DefneMaRTN' tarafından 28.09.2007 11:23:53 tarihinde düzenlendi.

#DefneMaRTN' tarafından 28.09.2007 13:53:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Eylül 2007, 11:18 - İp: 85.***.**9.235
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili defne ,
Bu ayarlarla uğraşmak yerine ben senin yerinde olsam 10 ytl ye satılan bir card reader alır her zaman onu kullanırdım.Bunun sana iki yararı vardır:1-Makineler en çok usb den arızalanırlar 2-istediğin yerde istediğin bilgisayarda makinendeki fotografları aktarabilirsin..İnan bana çok pratik olur senin için..

Tarih: 28 Eylül 2007, 12:23 - İp: 212.***.**3.254
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

burkay aslinda senin dedigini dusundum ve bi hafiza karti okuyucusu alicam mantikli olan bu ..Zaten sanirim bu canon A550 makinelerin webcam ozelligi yok..aslinda makineyi direk baglamayi bu yuzden bu kadar ciddiye almistim..ama olmadigini ogrenince bende simdi kart okuyucunun mantikli olucani dusunuyorum..Ama aklima takilan bisey de şu : pcde olusan bu hata makineden kaynaklaniyo olmasin? cunku uzerindeki aktarim tusunun ışığı yanmıyo hiç..?Sanırım bunuda ancak baska bir pcde deniyerek anlayabilirim..

Tarih: 28 Eylül 2007, 13:37 - İp: 85.***.**6.224
defnemartn
defnemartn (üye)
İstanbul / Meraklı

Evet makineyi baska bir pcde denedim..daha takar takmaz baglantiyi kurdu resimleri aktardi..demek ki makinede sorun yada usb kablosunda sorun yok ..bi card ready alıp halledicem sorunu ama bizim makineye bunu kurmayı engelleyen ne kafam takıldı bi kere iste bu takıntıdan kurtulmaya calısıcam

Tarih: 28 Eylül 2007, 21:48 - İp: 85.***.**7.10
  • 1