yakisikli
yakisikli (üye)
Denizli / Amatör

Bu Cocuğa Yardım Elimizi Uzatalım..

arkadaşlar abiler amcamlar yeni fotoğraf makinesi alıcAM dijital olsun istiyorum 700 800 milyon civarında ekranı geniş olsun bide hangi makineyi tavsiye edersinis kazıklanmak istemiom bıktım çünkü napcam ya fotoğrafçılara gidiyorum bişeyde bilmiom aval aval bakıom çıkıom bana cevap yazarsanız çok memnun olucam hele şu ramazan ayında çok sevaba girersinis .kendinize ii bakın mucuks

Tarih: 21 Ekim 2005, 12:09 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Hişşşt Yakışıklı

Kompakt dfm satın alma rehberi" konusuna yaz istersen. Daha çok cevap alırsın.

Tarih: 21 Ekim 2005, 13:07 - İp: yok
huzun_seli
huzun_seli (üye)
İstanbul / Amatör

ya mustafacım cocuk diyokı aval aval bakıyom hiç bişe bilmiyom sen direk d70s den girdin. Bi sigma 18-200 alsa çocun parası bitti zaten.

Yakışıklı arkadaşın dediği gibi compak dfm satın alma rehberi kımına aç sen bu konuyu..Bu arada ne fotoğrafı cekeceksın ale arkadaş fotolarımı yoksa ben ileride daha iyilerini yapmak istiyorum çılgın manzaralar mukemmel makrolar cekicem uzun ıllar bu işle uğraşırım sıkılıp ıkı gun sora makınayı bır koşeye atmam mı diyosun?

#Huzun_Seli' tarafyndan 21.10.2005 14:31:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ekim 2005, 14:28 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selam yakisikli..
yakisikli deyince aklima rahmetli kemal sunal geldi.. kizin ismi ne idi o filmde unuttum simdi.. neydi gercekten?.. yaban gulu gibi birseydi sanirim..
neyse.. konuya donelim.. mesajini aldim oncelikle..
oncelikle bitpire'nin dedigi gibi compact alma rehberinde ac bu konuyu.. ama senin yazdiklarini okuyunca, tuketici sorunlari bolumune de uydugu farkedilebiliyor tabii..
..700-800 ytl ve buyuk ekran..
once istersen hangi tur makinelerle ilgilendigini soyle bizlere.. yani dukkana gidince en cok hangi makinelere bakiyorsun?
ne fotograflari cekeceksin? nasil bir ilgi duyuyorsun fotografciliga?.. en fazla ne kadar daha harcayabilirsin 800 ytl'nin uzerine?..(cunku bazi arkadaslar, 800 ytl son fiyat gibi diyorlar; ama sen de takdir edersin ki bazen istediginin olmasi icin bir miktar daha vermen gerekebilir.. tabii bu bir sonraki konu, once hangi tur makine alman gerektigine karar verelim..)..
...
bu arada ben bile fotografcilara gittigimde aval aval bakiyorum.. bence gayet normal birsey bu.. bak bir tane makine al, ondan sonra daha bir basi dik gideceksin..

Tarih: 21 Ekim 2005, 14:59 - İp: yok
yakisikli
yakisikli (üye)
Denizli / Amatör

arkadaşlar saolun cevaplarınıs için ama ben o kadar profesyonel şeyler düşünmüyorum günlük hayatım da kullanıcam maksimum 800 milyonluk bişey almayı düşünüyorum dadanagast abi en çok dikkatimi çeken konika vardı büyük ekranlı 500 milyon civarı ama tam bilmiyorum işte almışken iisi olsun istedim kendimce tabiki bide

Tarih: 21 Ekim 2005, 15:08 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

anladigim kadariyla gomlek cebi modellerden olsun istiyorsun yakisikli.. ve tabii ki buyuk ekrani olmali... ayrica iyi bir video cekim kabiliyeti de olmali ki gerektiginde video da cekebilesin..
konica'nin hangi modeline bakmistin?

Tarih: 21 Ekim 2005, 15:21 - İp: yok
yakisikli
yakisikli (üye)
Denizli / Amatör

ya abi hatırlamıyorum konikanın neydi modeli işte standart ekranların biraz daha büyüğüydü

Tarih: 21 Ekim 2005, 15:38 - İp: yok
myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Merhaba bence konica-minolta A2 al 8 milyon piksel her yerde her mekanda işini görür saygılar Bigi paylaşıldıkça güzel ve özeldir.ALLAH c.c. ye amanet olun.

Tarih: 22 Ekim 2005, 09:30 - İp: yok
fotoman200
fotoman200 (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım sana KODAk v550yi tavsiye edebilirim senin ihtiyaçlarını karşılayacaktır eminnim bir gör

Tarih: 24 Ekim 2005, 21:19 - İp: yok
ahmetdemir
ahmetdemir (üye)
Yozgat / Amatör

bence kodak z740 ideal

Tarih: 24 Ekim 2005, 23:11 - İp: yok
  • 1