drgu140
drgu140 (üye)
İzmir / Amatör

Ayar Tekerleği Konusu Acil Yardım

geçen yıl ALDIĞIM VE SEVEREK KULLANDIĞIM FUJİFİLM S 9500 FOTOĞRAF MAKİNEMİN AYAR TEKERLEĞİ BU SABAH BOZULDU.FORUMDA GEZİNCE BU KNUNU ÇOK ESKİ VE BU MAKİNENİN EN ÖENMLİ SORUNU OLDUĞUNU ANLAYINCA ÜZÜLDÜM .BİR FİRMA YETKİLİSİ BUNLARIN FUJİ FİLM TÜRKİYE TARAFINDAN ÜCRETSİZ TAMİR EDİLDİĞİNİ YAZMIŞ. ANCAK SÖZKONUSU ŞİRKETİN İNTERNET SAYFSINDA HALKLA İLİŞKİLER TEKNİK SERVİS GİBİ SAYFALAR HENÜZ OLUŞTURULMAMIŞ'''' YANİ BEN İZMİR DE TEKNİK SERVİS OLARAK NERERYE BAŞ VURACAĞIMI BULAMADIM VE TEKNOSAYA GÖTÜRSEM EN ERKEN 10 GÜNDE VERİRLER DİYE DÜŞÜNÜYORUM .VE BENİM SALI GÜNÜ SEYAHATİM VAR.

Tarih: 13 Ekim 2007, 19:43 - İp: 81.***.**8.249
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Fujinin maalesef bir tek istanbulda servisi var.
Fujifilm.com.tr adresinden Murat Uçak 'ile görüşebilirisin (fujinin servis müdürü) sana mutlaka yardımcı olurlar..
Eğer sorunun çözülmezse benimle temas kurabilirsiniz.www.burukay.com

Tarih: 16 Ekim 2007, 04:06 - İp: 88.***.**1.210
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Sitemizde fujicem ve positif isimli üyelerimiz var her ikiside fuji yetkilileri onlardan yardım isteyebilirsiniz.

Tarih: 16 Ekim 2007, 10:47 - İp: 88.***.**1.99
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba drgu140;
Ayar tekerleği ile sorununuzu halletmemiz için servise CEM SÜSLÜ dikkatine yollarsanız en kısa zamanda size makinenizi sorunsuz geri yollarız.
Saygılarımla.

Tarih: 18 Ekim 2007, 09:46 - İp: 81.***.**2.84
drgu140
drgu140 (üye)
İzmir / Amatör

ilginiz için çok teşekür ederim.şimdilik sorun arkadaşımın fujisini alarak çözdüm .antakyada geziyorum ve güzel fotoğraflar çektim.17 /18 kasımda istanbula gelecem acaba bir günde çözebilir mi?yada fotoğraf makinemi gönderiyim mi?
tekrar ilginiz için teşekürler

Tarih: 21 Ekim 2007, 19:42 - İp: 88.***.**4.126
fuji-cem
fuji-cem (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba drgu140;
İster gelin hemen sorunu halledelim.İsterseniz kargo ile yollayın.Artık size kalmış
Her halukarda çözümü halledilir ve sorununuz ortadan kalkar.
Saygılarımla.

Tarih: 22 Ekim 2007, 10:30 - İp: 81.***.**2.84
drgu140
drgu140 (üye)
İzmir / Amatör

makinem istanbul daki sevsite tamir edilidi ve elime sapa sağlam ulaştı.fujicem e teşekür ediyorum.fakat ayar tekerleği sorunun garanti kapsamı dışında tamir edildiğini okumuştum halbuki benden garanti belgesi istendi.neyse faturayı buldum ve 100 milyon ödemekten kurtuldum.
fuji servisine teşekürler

Tarih: 19 Şubat 2008, 22:58 - İp: 78.***.**9.175
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Ayar tekeri arızası bu 9500'lerin klasik arızası galiba.Benimki de arıza yapmıştı fakat fuji servisi son derece hızlı bir şekilde garanti kapsamında halletmişti.

Tarih: 20 Şubat 2008, 01:49 - İp: 88.***.**5.59
  • 1