qaradavut
qaradavut (üye)
İstanbul / Meraklı

Acil Yardım Edin Arkadaslar Lutfenn

geçen hafta casıonun ex s600 modelını aldım özellıklerınde enstantane hızının 1/2000 oldugunu gosterıyor sanırım ayarı otomatıkte olmalıkı 1/60 da cekıyo butun fotoları bunun menusunde ayarını bulamadım acaba yokmu varsada nerde yardımcı olabilecek arkadasların yardımlarını beklıyorum sımdıden herekeze tesekkurler

Tarih: 30 Ekim 2006, 03:03 - İp: 85.***.**4.138
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

haklısın cavan valla bende öyle sandım.

Tarih: 30 Ekim 2006, 12:52 - İp: 85.***.**2.12
qaradavut
qaradavut (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadsalar özür dilerim haklısınız kusura bakmayın daha fotoraf cekımındede forum sitesindede acemıyım bellı oluyodur zaten tekrar özür dilerim

Tarih: 30 Ekim 2006, 13:25 - İp: 85.***.**4.138
hünkar
hünkar (üye)
İstanbul / Amatör

Slm garadavut makinan çalışıyo. Sorun yok. Sadece Bişeyi Bilmen Gerekir Oda; 60 enstantanenin Üzerine Çıkmamasının Sebebi Flaslı Çekim Modunda Olmandır. Flash Senkron Hızı O Makinada Max.60 Olduğu İçin Bunun Üstüne Çıkamaz. Flashı Kapatıp Işığın Yoğun Olduğu Bir Yere Baktığında Enstantanenin 60' ın Üstüne Çıktığını Göreceksin

Tarih: 2 Kasım 2006, 16:15 - İp: 88.***.**3.140
murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

Bence sizin acilen fotoğraf eğitimine ihtiyacınız var:
http://www.eniyidijital.com/index.php?m=iCube&icube=FotoKurs&a=showarticle&cubid=18

Tarih: 3 Kasım 2006, 13:03 - İp: 85.***.**2.176
qaradavut
qaradavut (üye)
İstanbul / Meraklı

hğnkar ardadasım oncelıkle cok tesekkur ederım sonunda sayende sorunu buldum 200 e kadar cıkabildim bundan sonrada buluruz artık yukseltmeyı ama murgur arkadasıma da bişi sölemek istiyorum arkadsım zaten kamerayıda yenı aldıgımı bole siterlerede yenı uye oldugumu belirmiştim ve cok acemı oldugumu solemıstım sadece biraz birkaç sey orenmek istedim burda saolsun arkadaslar cok yardımcı oluyo sanada tesekkur ederim link için

Tarih: 4 Kasım 2006, 00:17 - İp: 85.***.**1.107
  • 1