devrimkan
devrimkan (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

Usta Abilerime Tekrar Yazıyorum

Ben bu işte uzmanlaşmak, haz alabileceğim, kendimle gurur duyabileceğim işlere imza atmak istiyorum. Öncelikle genel fotoğrafçılık bilgisi ve özel terimler hakkında yeterince bilgiye sahip değilim, bu konuda yaşadığım yer olan Lüleburgazda yeterince kaynağa ulaşamıyorum, internet hariç tabiki , Özellikle doğa ve insan temalı fotoğraflar çok ilgimi çekiyor bana bu konularda yardımcı olabilecek, destekleyebilecek tecrübeli ve uzman dostlardan yardım bekliyorum her türlü yönlendirilmeye, fedekarlığa hazırım. Bana ulaşmak isteyen ustalarım için internet adresiim firiedevrim.hotmail.com

Tarih: 4 Temmuz 2004, 17:23 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

Internetten daha güzel kaynak olabilirmi bir topicte fotografcilikla ilgili kaynaga ulasabilecegin bir adres vardi.Tübitak in yayinlarindan.Forum Aramayi kullanarak ulasabilirsin sanirim. Tübitak olarak ara.

Tarih: 4 Temmuz 2004, 17:29 - İp: yok
zaloglu
zaloglu (üye)
Gaziantep / Amatör

fotoğraf dergisine abone olabil,temel fotoğrafcılıkla ilgili herhangi bir kitapla başlayabilirsin daha fazla bilgi içn yazışabiliriz sana ücretsiz temel dersler verebilirim

Tarih: 5 Temmuz 2004, 11:52 - İp: yok
devrimkan
devrimkan (üye)
Kırklareli / Doğa Fotoğrafçısı

Teşekkürler Blnf717 ve Zaloğlu, evet çok iyi olabilir temel fotoğrafçılık konusunda yardımcı olabileceğine çok sevindim tekrar adresimi veriyorum [email protected] yada [email protected]

Tarih: 6 Temmuz 2004, 13:10 - İp: yok
gezgin
gezgin (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

sevgili genç arkadaşım,
fotoğrafa olan düşkünlüğün beni sevindirdi. bu bir hevestir ama zaman gelir insandan hayatının büyük bir parçasını isteyiverir.
ben istanbuldayım ve haftaiçleri (genelde) istanbulun değişik bölgelerini gezerek fotoğraf çekiyorum. eğer musait olursan seninle beraber gezebiliriz. senin gibi hevesli bir arkadaşa yardımcı olmak beni çok mutlu edecektir. bana [email protected] adresinden ulaşabilirsin. sevgiler, saygılar...

Tarih: 3 Ağustos 2004, 05:20 - İp: yok
  • 1