kan_ki
kan_ki (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

Slm Ankara Lılar Nerede

arkadaş lar koskoca sitede ankara lı ve ya ankarada yaşayan fotoğraf çı yokmu hadi gelin

Tarih: 3 Temmuz 2006, 14:01 - İp: 81.***.**9.252
nurhak
nurhak (üye)
Ankara / Amatör

bende ankarada yaşıyorum ama lise ögrencisiyim yani küçüğüm eyer benide kabul buyurursanız ben gelmek isterim (buluşmalara)

Tarih: 8 Ekim 2007, 18:42 - İp: 88.***.**0.225
nemru_t
nemru_t (üye)
Ankara / Meraklı

nurhak yaşın filan önemi yok...fotografa gönül vermiş herkese acıktır kalplerimiz.
bu topigi takip edersin arada oluyor buluşmalar.bayramdan sonra tekrar hareketlenir büyük ihtimal.

Tarih: 9 Ekim 2007, 01:28 - İp: 85.***.**7.116
psila
psila (üye)
Tekirdağ / Amatör

ya ben ankaraya geldim önümüzdeki hafta dönücem. küçük bir gezi yapmak isteyen birileri yokmu burda? burda fotoğraf makinesi bile görmek zor birilerinin elinde.

Tarih: 19 Ekim 2007, 13:16 - İp: 78.***.**2.47
yilmaz_mem
yilmaz_mem (üye)
Ankara / Meraklı

bende ankaradayım bır buluşma olursa hemen kolşar gelirim yeterki benım ozel mesajdan mail atın bir tane

Tarih: 28 Ekim 2007, 23:56 - İp: 88.***.**1.166
hellboy666
hellboy666 (üye)
Adana / Amatör

Ankaralılar yalnız değilsiniz yilmaz_mem e katılıyorum..

Tarih: 13 Kasım 2007, 15:42 - İp: 88.***.**7.244
ha7rullah
ha7rullah (üye)
Ankara / Amatör

siteye bugün üye oldum. ankara yada 4 ay önce istanbul dan taşındım. bilkent de oturuyor ve çalışıyorum. fotoğrafçılığı seviyorum ama daha önce bu konuya hiç eğilmedim. artık biyerden başlamak, eğitim alıp temel anlamda bu konuda bilgilenmek istiyorum. özellikle ankarada yaşayan arkadaşlardan yardım alabilirsem sevinirim. kendime bir dslr cihaz almak ve çoğunlukla dış ortamda bebek,çocuk resimleri çekmek istiyorum.(ailede bol miktarda varda) bunun yanında doğa resimleri için ve tatillerde de işime yarayacak bir cihaz ve bunlara uygun lens almak, uzun süre kullanmak istiyorum. ilkbahara kadar 1500 usd ye kadar biriktirebilirim sanırım. ABD den gelecek arkadaşımlada getirtebilirim. bana fikirlerinizi yazarsanız çok makbule geçer.lensler için yazan teknik terimleride anlamıyorum. sadece bu sitede forumlarda biraz gezindim ve anladım ki daha yolun başında bile değilim! gönlümden geçen nikon grubundan bi cihaz.şimdiden teşekkürler.

Tarih: 13 Aralık 2007, 20:33 - İp: 85.***.**2.196
arda_e
arda_e (üye)
Ankara / Amatör

bende varım bütün ankaralı foto severlere selamlar

Tarih: 14 Aralık 2007, 02:04 - İp: 88.***.**2.152
alikatip
alikatip (üye)
Ankara / Amatör

Ankara Ankara güzel Ankara...

Tarih: 23 Aralık 2007, 13:24 - İp: 81.***.**3.19
mustafaonur
mustafaonur (Objektif)
Ankara / Firma

Bu gün İtibariyle tam 75 Ankaralı kişi yazdım benim akıllı defterime.
Ocak 2008 de bir buluşma düzenlemek istiyorum herkese özelden msj atacam.
Geri döneceklerede buluşma hatırası olsun ve birbirimizi daha iyi tanıyalım diye yaka kartı hazırlayacam (tasarım hazır güzel bişi oldu)buluşma günü önümüzdeki günlerde belli olacak.
Özellikle Hafta sonuna getirecem katılımın yoğun olması için.
Bu topic deki herkes yazılmıştır.
Bende Ankaralı Ankarayı seven çok gezen Ankarayı iyi bilen sizin gibi denklanşöre basmaktan çekinmeyip. O küçük tuşu benimseyen onun yüzünden 5.300 gr yükle gezen biriyim.
Bana MSN den de ulaşabilirsiniz.Zaten biz 4-5 kişi buluşup görüşüyoruz diğer üyelerlede tanışma fırsatımız olsun.

msn:[email protected]

#mustafaonu' tarafından 26.12.2007 21:34:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Aralık 2007, 03:23 - İp: 85.***.**1.109
ahmetçiçek
ahmetçiçek (üye)
Kırşehir / Amatör

Keşke beni de alsanız..
Kırşehir çok uzak değil ki
Öhhöö deseniz duyarım..

Tarih: 27 Aralık 2007, 11:04 - İp: 85.***.**5.9