karacaciha
karacaciha (üye)
Aydın / Profesyonel Fotoğrafçı

Nafod - Nazilli Fotoğraf Derneği

NAFOD - Nazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatörleri Derneği

Merhaba arkadaşlar.Nazilli de fotoğraf gönüllüsü arkadaşlarla bir dernek kurmaya karar vermiştik.15 kişilik kurucu üye kadrosuyla derneğimizin kuruluş işlemlerini nihayet tamamladık.
Bölgemizden bizlere katılmak isteyen arkadaşlara ve fotoğraf gönüllülerine kapmız her zaman açıktır.
Sevgiler....

#karacaciha' tarafından 15.10.2006 01:32:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ekim 2006, 01:31 - İp: 88.***.**8.182
menfisphot
menfisphot (üye)
Aydın / Haber Fotoğrafçısı

mrb bizde sökede yaz basında fotograf toplulugu kurduk temel fotograf eğitimi ve eğitim gezisi gerceklestirdik, toplulugumuzu geliştirmeye çalışıyoruz belki beraberce aydın ili capında etkinlik ve çalışmalar yapabiliriz diye düşünüyorum eğer bu konuda görüşmek isterseniz iletişim bilgilerim aşagıdadır.
mail:[email protected]
msn : [email protected]

umarım fotografa gönül vermiş insanlar olarak biraraya gelebilriz.

Tarih: 30 Ekim 2006, 23:33 - İp: 88.***.**5.121
karacaciha
karacaciha (üye)

menfisphot arkadaşım
beraber etkinlik teklifi için teşekkürler.Biz dernek olarak hemen her hafta gezilere çıkmaya çalışıyoruz.Şu an deve güreşi sezonu açıldığı için deve güreşlerine topluca gidiyoruz.Söke ve yakınlarındaki deve güreşlerine de mutlaka geleceğiz.Eğer siz de topluluk olarak bu etkinliklere katılacaksanız görüşebiliriz.Bu arada biz dernek oalrak Nazilli de ilk karma sergimizi açtık.Yolunuz düşerse mutlaka bekleriz.Sergimiz 10 Aralık a kadar açık.Bu arada sergimizi yakında büyük ihtimalle Aydın lı sanatseverlere de sunmanın mutluluğunu yaşayacağız.Görüşmek dileğiyle saygı ve selamlar.

Tarih: 30 Kasım 2006, 19:11 - İp: 88.***.**0.127
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Merhabalar ben de Aydındayım.Nazilli fotoğraf topluluğunuzu yakuprai arkadaşımız haber verdi.kutlarım.
söke fotoğraf topluluğundan da haberim var Güray bey yahoo gruptan takip ediyorum.
karacaciha serginizi Aydın'a da taşırsanız çok iyi olur haberim olsun.Selamlar. [email protected] iletişim adresimdir.

Tarih: 3 Aralık 2006, 19:25 - İp: 88.***.**9.36
karacaciha
karacaciha (üye)

Teşekkürler Alev Hanım.
Sergimizi Aydın'a büyük ihtimalle taşıyacağız.Akın Yakan da bize yardımcı olacak bu konuda.Mutlaka haberiniz olur.
Dün Dernek üyeleri olarak Aydın'da idik.Erdal Kınacı'nın sergi açılışında bulunduk.Güzel bir sergiydi.Ancak Aydın'lıların gereken ilgiyi göstermediğini üzülerek gördük.
Sergiyi gezdikten sonra ise tuttuğumuz minübüsle Söke Bıyıklı'daki deve güreşine fotoğraf çekmeye gittik.Verimli bir gezi oldu bizim için.Bu arada derneğimizde bu hafta temel eğitim seminerimiz başlıyor.Sizi derneğimize misafir olarak bekleriz.Hoşçakalın.

Tarih: 4 Aralık 2006, 17:42 - İp: 88.***.**0.127
golden
golden (üye)
İzmir / Amatör

akrabalarımın orda olusu ve bazı fırmalarla calıstıgım ıcın zamn zamn geliyorum nazıllıye umarım sergınızı gezme sansım olur calısmalarınızda basarılar

Tarih: 4 Aralık 2006, 19:45 - İp: 88.***.**4.232
ramjam
ramjam (üye)
Antalya / Meraklı

Nafoda tam derstek benden Cihan kardeşim.Daima yanınızdayım.Sevgiler Mordoğandan .şimdilik.

Tarih: 26 Şubat 2007, 01:55 - İp: 88.***.**7.189
leoparis
leoparis (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben de koçarlı da fotoğrafçıyım paylaşmak, fikir alış verişinde bulunmak amacıyla msn em [email protected]
tüm aydınlılara başarılar dileğiyle...

Tarih: 1 Mart 2007, 08:41 - İp: 88.***.**5.232
soztunc
soztunc (üye)
Aydın / Amatör

merhabalar nazillide yaşıyorum ve bende derneğinize üye olmak istiyorum.size nasıl ulaşacağım

Tarih: 7 Nisan 2007, 00:10 - İp: 88.***.**9.146
menfis
menfis (üye)
Aydın / Amatör

Aydın Fotoğraf Topluluğunu Kuralım
BİZ SÖKEDE BİR FOTOGRAF TOPLULUĞU KURDUK.NAZİLLİDEDE ARKADAŞLARIN DERNEKLERİ VAR GELİN BUNLARI ORTAK BİR ZEMİNDE BULUŞTURALIM VE ORTAK ETKİNLİKLERE VE ORTAK AKLA İMZAMIZI ATALIM.ne dersiniz.

İLETİŞİM İÇİN : [email protected]
http://sofot.tr.gg/ANA-SAYFA.htm

Tarih: 12 Eylül 2007, 10:36 - İp: 88.***.**7.16
sahindiric
sahindiric (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Ne güzel haberler bunlar..
Çoğalıyoruz, güçleniyoruz. Hepinize kolay gelsin. Zor yolu seçmişsiniz. Dernekçilik zor fakat keyiflidir. Fotoğraf Federasyonu veya bizlerin destek olabileceği birşey varsa görüşelim.
Şahin Dirican

Tarih: 15 Eylül 2007, 02:12 - İp: 88.***.**7.45