sd_
sd_ (üye)
İstanbul / Amatör

Msu Giriş Yetenek Sınavları

merhabalar
bu sene fotoğrafçılık bölümü için yetenek sınavına gireceğim mimar sinan'da tam olarak baraj ve yerleştirme sınavında neler soruluyor öğrenmek istiyorum eğer geçen sene neler sorulmuş doğru bilgiye ulaşırsam çok işime yarıyacak
şimdiden teşekkürler..

Tarih: 16 Ağustos 2007, 22:12 - İp: 88.***.**3.130
kekibec
kekibec (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba,
umarım istedigin bilgilere ulasabilmissindir. sınav yarın cunku.. ancak bundan sonra msu ile ilgili bilgilere www.msgsu.net adresinden ulasabilirsin. okulun ogrenci sitesidir.

Tarih: 20 Ağustos 2007, 13:37 - İp: 85.***.**8.123
sd_
sd_ (üye)
İstanbul / Amatör

hayır resmen hala doğru bilgiye ulaşamadım
yani fotoğraf sınavı ile ilgili bikaç şey öğrendim ama hiçbiri birbirini tutmuyor
biri demiş ki barajda çizim yerleştirmede portfolyo
öbürü demiş ki barajda genel kültür testi yerleştirmede kadrajlama ve çizim
öbürü bambaşka bişey demiş eline makina verip okulda çektiriyolar diye
ağzım açık çarşambayı bekliyorum napiim (

Tarih: 20 Ağustos 2007, 14:30 - İp: 88.***.**8.210
ercanicke
ercanicke (üye)
İstanbul / Amatör

kekibec

sınav yarın dedin yureğime indirdin sınav çarsamba gnu

Tarih: 21 Ağustos 2007, 16:47 - İp: 85.***.**1.250
sd_
sd_ (üye)
İstanbul / Amatör

aa hemen söyle sınavda ne çıkacak bi bilgin var mı?

Tarih: 21 Ağustos 2007, 16:53 - İp: 88.***.**3.23
ercanicke
ercanicke (üye)
İstanbul / Amatör

hiçbişe bilmıorm ama 100 soru sorcklar glba 70 doğru istiolar gecersn çizim yaptırıolar die bi bilgim var ama ne kadar doğru bilmıyorum

Tarih: 21 Ağustos 2007, 17:06 - İp: 85.***.**1.250
sd_
sd_ (üye)
İstanbul / Amatör

görsel algılamaya yönelik ifadenin çizim yolu ile düzenlenmesi dio kitapçıkta ama

Tarih: 21 Ağustos 2007, 17:10 - İp: 88.***.**3.23
ercanicke
ercanicke (üye)
İstanbul / Amatör

eeet olemıs bnde sımdı okudm ama daha once girenlere cizim yaptırmıslar ve bu sınavda basit bi çizim istemedklerını bılıyorum ama bu yıl çizim istememeleri iyi olmus

Tarih: 21 Ağustos 2007, 17:19 - İp: 85.***.**1.250
nzl
nzl (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar girdiniz mi sınava umarım yi geçmiştir neler soruldu nasıldı?

Tarih: 27 Ağustos 2007, 14:25 - İp: 85.***.**4.151
piramit_
piramit_ (üye)
İstanbul / Amatör

ben girdim sınava çizim soracaklarını bende biraz geç öğrendim.klavuzda entel entel cümleler var çözmek için bi komisyon falan kurmak gerekiyor çizimi geçtim şükür.

klavuzun bir diğer entel cümlelesinden anladığım kadarı ile veee bu işlerle ilgilenen (resim kursu veren) arkadaşlardan aldığım bilgiye göre mimar sinanda mülakat yok.barajı geçenler kadraj sınavına ve genel kültür sınavına girecekler.portfolyo istemiyorlar mülakat olmadığı için.genel kültür sınavı sorularını arıyorum bende bulamadım ama hiç bişey şimdilik.
bu bilgiyi dediğim gibi kendi kendime klavuzdan çözdüm ve tasdik ettirdim ama siz tamamen bana güvenmeyin ve araştırın bilgini extra bilgiler olursa yazın kek gibi kalmayalım orda

başarılar diyelim

Tarih: 28 Ağustos 2007, 02:44 - İp: 88.***.**6.65
ercanicke
ercanicke (üye)
İstanbul / Amatör

ya çizim olduğunu kapıda oğrendım elimde uçlu kalemle ve kapıdan aldığım duralitle girdm ve sonuc olrak elendım inş sizinkiler iyi gecmıstır

Tarih: 31 Ağustos 2007, 19:24 - İp: 85.***.**2.226
  • 1