gugux
gugux (üye)
İstanbul / Meraklı

İst. Anadolu Yakası Fot. Eğitimi

Selamlar,
İstanbul Anadolu yakasında fotoğrafçılık eğitimi almak isteyen (özellikle dijital) bir kaç arkadaşız, bulduğumuz bütün kurs, seminer vs. Avrupa yakasında (Beyoğlu) ve bu bizim için çok zaman kaybı demek. Bu konuda Anadolu yakasında eğitim veren bir kurs vs bileniniz varsa ve bizi de bilgilendirirse çok seviniriz. Herkese kolay gelsin.

Tarih: 22 Şubat 2005, 13:17 - İp: yok
marangoz
marangoz (üye)
İstanbul / Amatör

Toplumsal araştırmalar kültür ve sanat için vakıf ta fotograf seminerleri var ama dijital olup olmadığını bilmiyorum bahariye havuza gelip yüzünüzü moda ilkokuluna döndügünüzde saga giden yol üzerinde (kadiköyden gelen dolmuşların geldiği yol)
sağda sarı tarihi bir bina telefonu 0216 3460487
Birde Nazım Hikmet Kültür Merkezi Fotografçılık kursları veriyor yine boğadan bahariyeye çıkarken solda sanatçılar sokağında

Tarih: 23 Şubat 2005, 21:58 - İp: yok
skanki65
skanki65 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

dostum öyle özel bir kurs yoktur öncelikle bir profosyonel olmak istiyorsanız en az 2 yıl bir fotoğrafçıda çalışmalısınız çünkü fotğrafçılık temel bilgilere sahip bir iş tir fotoğ dersi verende olsa dahi bu işi profosyonelce size kursunu veremez mesela ben 17 yıllık fotoğrafçıyım ve hala eksiklerim vardır yetiştiremiyoruz her gün yeni şeyler çıkıyo onun için bence benim dediğmi yapın yapamıyorsanız vazgeçin bu işte aldalırsınız

Tarih: 28 Şubat 2005, 21:10 - İp: yok
mfaltun
mfaltun (üye)
İstanbul / Amatör

SELAM ARKADAŞLAR PHOTOSHOP ÖĞRENMEK İSTİYORUM BU KONUDA BANA BİRAZ BİLGİ VERİRMİSİNİZ

Tarih: 4 Mart 2006, 11:25 - İp: 88.***.**9.175
sahindiric
sahindiric (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

2,5 sene sonra oldu..ama artık var.
www.fotografatolyesi.com.tr

Tarih: 2 Eylül 2007, 03:48 - İp: 88.***.**1.230
yakbulut
yakbulut (üye)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar ismek tarafından eylül ayında kurslar başlıyor ve fotoğrafcılık kursuda var hemen hemen her semtde var bu kurs merkezleri üstelik ücretsiz ben bekliyorum eylülde başlıyor bence biir ilgilenip araştırın derim

Tarih: 16 Temmuz 2010, 21:58 - İp: 95.***.**6.69
cansn.
cansn. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Baya bir geç olucak sanırım.
Photoworld Eğitim Merkezi/Kadiköy

Tarih: 29 Ağustos 2010, 21:52 - İp: 88.***.**7.55
evrensel
evrensel (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 15 Şubat 2011, 05:24 - İp: 188.***.**4.219
av.ozguryilmaz
av.ozguryilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

ders ortamı süper olmakla birlikte iki haftada bir bedava geziler düzenlenmekte (KARTEPE dahil), kurs ücretinin 100-150 lira arası olduğu da düşünülürse bence BASAD fotoğrafçılık için tek geçilir..

tabii her şeyden önemlisi "ÜNSAL DURUKAN" ders veriyor bunu da unutmamak lazım..

Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD) İstanbul Cad. No:38/BAKIRKÖY

deniz otobüsüyle 10 dakikada bakırköy..

Tarih: 23 Mart 2011, 02:37 - İp: 88.***.**4.188
  • 1