lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Durağan Buluşması

Sevgili arkadaşlar sizlerle yaklaşık 1,5 yıldır Durağan'dan paylaştığım fotoğraflarımla birlikte olmakta çok mutlu olduğumu belirterek başlamak istiyorum..

Durağan Sinopun merkeze en uzak ama en güzel ilçelerinden birisi..Yaylaları ile, perişan haldeki köyleri ile, dağları ile ise tam bir fotoğraf stüdyosu.İnsan manazaralarından makro meraklılarına, manzara severlerden çocuk severlere herkesin aradığı malzemeyi rahatlıkla bulabileceği bir yer Durağan..Bu vesile ile siz değerli dostlarımı Durağana davet etmek istiyorum.

Buluşma tarihi olarak 16-17 Haziran 2007 olarak belirledik.

Burada iki gün bir gece olarak planladığımız programımızın ayrıntıları ilerde hepinize duuyurulacaktır.. Şimdi sizlerden bana misafir olacak arkadaşların isimlerini almak istiyorum..Bu topik altına yazarsanız kaç kişi olduğumuz daha net görülebilir.

Özel soru ve istekleriniz için mail adresim ve msn'em aşağıdadır..

Saygı ve sevgilerimle

[email protected]

Tarih: 27 Mayıs 2007, 11:41 - İp: 88.***.**7.104
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

hocam nasip olursa gelmek isterim işlerden fırsat bulabilirsem
ama katılmak isteyen arkadaşlarımız olacaktır inşallah güzel bir gezi olur.

Tarih: 28 Mayıs 2007, 02:04 - İp: 85.***.**2.20
logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Selam Hocam, 10-16 haziran tarihlerinde Akdeniz bölgesinde olacam kısmetse...Eğer erken dönebilirsem bu güzel davetini kaçırmak istemem...Çok teşekkürler...

Tarih: 28 Mayıs 2007, 12:39 - İp: 85.***.**4.196
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 28 Mayıs 2007, 13:55 - İp: 88.***.**5.250
tekin01
tekin01 (üye)
Niğde / Amatör

Ayrıntıları duyursanda ona göre karar versek!...

Tarih: 29 Mayıs 2007, 21:41 - İp: 81.***.**5.86
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili tekin..Program ctesi sabah 10 danışma kahvaltısı ile başlıyor..

Saat 11:00 Durağanda Terelek Kaya mezarlarına ve hemen yanıdaki Kemerbahçe köyüne, oradan da Yassıalan Köyüne gidiliyor..Yassıallan dan Dereli ve Sakızcık Köyleri köylerinde Buzluk Yaylasına çıkılıyor.Buzluk yaylasına tahmini varış saati 15:00.Elbetteki uğranılan köylerde gezme, halkla danışma ve fotograf çekme imkanı sunulacak..Öğle yemeği Buzluk yaylasında açık havada çimenlerin üstünde yenecek.Sonra Buzluk Mağarası ve çevresi gezilecek..Buralar manzara fotografı için çok harika malzemelerin bulunacağı yerler..

Durağana dönüş akşam 19:00..Akşam sohbet ve eğlencemiz olacak..

Ertesi gün program yine 10:00 da Duarağan içi gezisi ile başlaytacak.Durakhan ziyaret edilecek.Eski Durağan evleri civarı gezilecek.Sonra Adadağına çıkılacak.Oradan Olukbaşı Köyü yolundan inilerek Yukarı sırnık Alınca Köyü ve çevresi gezilecek..Ve tahmini programın bitişi 16:00..Çünkü 18:00 kalkacak otobüsler için hazırlık yapılması gerekecek..

Tarih: 29 Mayıs 2007, 23:50 - İp: 212.***.**2.185
  • 1