allein
allein (üye)
Ankara / Amatör

Ankaralı Amatörler!!!

herkese selam öncelikle ankaralı amatorler olarak birleselim deniliyor ama hiç bir faaliyet ve girişim yapılmıyor!!! arkadaslar gelin su işi halledelim birlik olalım...birlikte birseyler yapmak isteyenler e-mail lerini bıraksınlar bir hafta sonu toplanıp fotograf cekelim,bi kez baslayalım arkası gelir diye umuyorum.iligilenenlere duyurulur mail adresim: [email protected] ister bu adresten ister forum dan ulasabilirsiniz...
ısıgınız bol olsun

Tarih: 30 Mart 2005, 23:45 - İp: yok
karbey
karbey (üye)
Ankara / Amatör

Bu güzel fikire katılmamak mümkün değil dostum, Umarım senin ve benim gibi düşünen dostlarımız ki çok olmasa bile bir kaç kişi bile olsa bir araya gelip en azından tanışmış oluruz, Fikirlerimizi paylaşıp deneyimlerimizi aktarırız. Ve inanıyorumki yalnızken çekindiğimiz veya çekmeyi başaramadığımız bir çok konuyu birlikteyken daha rahat ve o anı kaçırmadan yakalarız.

Hatta ve hatta hepimizin uygun olduğu zamanlarda Ankara dışı günübirlik seyahatlerle her yere gidebiliriz.

Mailimi bıraktım dostum görüşmek üzere...

Tarih: 1 Nisan 2005, 03:51 - İp: yok
allein
allein (üye)
Ankara / Amatör

ilgileriniz için tesekkürler..en kısa zamanda herkese mail yoluyla ulasıp gelişmelerden haberdar edeceğim bol fotograflı günler..

Tarih: 4 Nisan 2005, 15:03 - İp: yok
allein
allein (üye)
Ankara / Amatör

ankarada yasayan fotograf severler ee hadiii ama mailerinizi bekliyorum sadece ilgilenen 4 kişimi var yapalım su işi maillerinizi [email protected]

Tarih: 4 Nisan 2005, 15:17 - İp: yok
burak
burak (üye)
Ankara / Amatör

evet evet kesinlikle bir seyler yapalım boyle tek tuk olmuyor allein sana msj attım msne kayıtladım bız 2 kısıyız her hangı bır etkınlıge katılabılırız

Tarih: 9 Nisan 2005, 03:17 - İp: yok
nemesis
nemesis (üye)
Ankara / Amatör

meraba netfotografdakı yazını okudum.amatorlerı aynı catı altında tutma olayını....nese ben suan konyada okuyorum ama ankarada oturuyorum,konyadayken ınternet uzerınden destek saglayabılırım kı ne kadar ısıne yarar bılmıyorum ama ankarada oldugum vakıtlerde o toplanıp fotograf cekme mevzusuna katılabılırım...bı solıyım dedım kendıne ıyı bak....

Tarih: 9 Nisan 2005, 14:57 - İp: yok
nemesis
nemesis (üye)
Ankara / Amatör

canon EOS 300D kullanan yada bu makınanın huyunu suyunu bılenınız var mı?yardımcı olursanız sevınırım.kendınıze ıyı bakın

Tarih: 9 Nisan 2005, 15:12 - İp: yok
nemesis
nemesis (üye)
Ankara / Amatör

merhaba... galerıye fotografımı eklemek ıcın ne yapmam gerekıyo..yardımcı olurmusun allein

Tarih: 9 Nisan 2005, 16:54 - İp: yok
allein
allein (üye)
Ankara / Amatör

merhaba fotografseverler ilginize tsk ediyorum..eger bu cuma yani 16 nisan cuma günü tanısıp neler yapacagımızı konusalım herkese mail yoluyla haber vereceğim eger %60 cogunluk saglanırsa bu cuma toplanıyoruz ilgilenenlere duyurulur...ısıgınızın bol olması dileğiyle cuma görüşmek üzree

Tarih: 13 Nisan 2005, 15:32 - İp: yok
allein
allein (üye)
Ankara / Amatör

15 NİSAN CUMA düzeltelim yanlıslık oldu

Tarih: 13 Nisan 2005, 15:37 - İp: yok
pyros
pyros (üye)
Ankara / Amatör

özgür bey bu konuda sizin samimi olduğunuza inanmıyorum kusura bakmayın ama ilgileniyo gibi yapıp sallamayacağa benziyosunuz...

Tarih: 17 Nisan 2005, 19:27 - İp: yok