alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

Ankara Netfotograf Bulusması Noktas

bulusmamıza katılmak ısteyenler bana ulassın sımdılık bellı bıgun koymuyorum cunku sızlere gore ayarlayıp hepınızle gorusmek ıstıyoruz bı kac baswuru oldu we aklıma burda yazmak geldı hepınızı beklıyoruz

bulusmak dılegıyle [>:D

Tarih: 10 Ağustos 2007, 02:47 - İp: 85.***.**9.172
alikeser
alikeser (Objektif)

tabıkı kardesım kabulumussun buyur gel

Tarih: 1 Eylül 2007, 12:43 - İp: 85.***.**7.172
kiziltug
kiziltug (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

pazar uygundur banada bi aksilik çıkmazsa...

Tarih: 1 Eylül 2007, 16:52 - İp: 212.***.**9.216
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili alis 11 toplanma yeri olarak bizim servis uygundur.adres tarifi için krokiye tıklayın hemen karşımızda bahçeli bir kıraathane var

#burkay' tarafından 01.09.2007 19:35:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Eylül 2007, 19:33 - İp: 88.***.**6.198
alikeser
alikeser (Objektif)

tamam ustadım bı herkes gunu belırlesın teklıf edelım sızın orayı
evet kesın tarıh sımdılık PAZAR gıbı

Tarih: 2 Eylül 2007, 01:33 - İp: 85.***.**2.55
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

arkadaslar,once mecburen istanbulda bulunmam dolayısıyla şimdide bır arkadasımın dugunu dolayısıyla aranızda olamayacagım..
----
ali gercekten cok ıstıyor bu bulusmanın olmasını ve sagolsun benımde orada olmamı..tanısma gorusme istegi yanında bu isteginin bir nedenide organızasyonel problemlerın onune gecmek ıstemesi..malum ali ankarayı cok iyi bilmiyormuş...
----
eger kendisine toplanma,bulusulacak ve gidilecek yerler,aktıvıteler konusunda yardımcı olabilirsenız benım orada varlıgım yada yoklugum bulusmanın onunde sorun olmaktan cıkıp sadece orada olamadıgım için benım adıma uzuntu olur...
sizide bu hafta degil sonrakı hafta dıyerek sıkıntıya sokmak istemiyorum..
kararlastırdıgınız gibi 9 eylulde bulusmayı gercekleştirmenizi ancak butun sorumlulugu aliye yıkmaktansa bıraz sorumluluk almanızı rıca ediyorum..
ilki gercekleştirilirken orada olamam belki ama bundan sonraki butun bulusmalarda sizinle olmaya calısacagım..
lutfen daha fazla erteleyerek uyeleri sogutmayalım,şimdiye kadar bulusmanın gercekleşmesine mani olduysam hepinizden ozur diliyorum..

Tarih: 2 Eylül 2007, 19:24 - İp: 88.***.**0.180
400asa
400asa (üye)
İzmir / Meraklı

merhaba,

çok istememe rağmen işimden ve 9 eylülün doğum günüm olmasından dolayı aranızda olamayacağım.

çok güzel geçeceğini umuyorum.izmir'e de bekliyorum hepinizi

herkese sevgiler....

Tarih: 2 Eylül 2007, 22:43 - İp: 85.***.**6.202
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

Bende geliyorum buluşmaya, üzerime düşen bir görev olursa severek yapmaya da hazırım. Bütün Ankara'lı fotoğraf dostlarını aramızda görmekten mutluluk duyarım.
Açık hava ve merkezi bir yer olursa güzel olur diye düşünüyorum ve bunun içinde Atatürk Orman Çiftliğindeki TİGEM aklıma geldi.

Tarih: 3 Eylül 2007, 00:26 - İp: 85.***.**8.41
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

evrin seni allah gonderdi
aliye kişilerin toplanması gidilecek yerler vs hususlarda yardımcı olup uzerındeki yuku bıraz hafifletebilirsen cok sevinirim gercekten..
bu bulusmanın olması onemli,fazla ertelemek kopmalara neden olacak yoksa..

Tarih: 3 Eylül 2007, 01:38 - İp: 88.***.**9.104
alikeser
alikeser (Objektif)

inanın cok mahcubum....
fakat sunu da soleyım sımdı 8 eylulde uygunsa sızler ıcın mustafa abım bana yardım edebılcenı soledı ama sımdılık evrın hocamda yardım edebılıcek gıbı
lutfen benı affedın bı toplanmayı ayarlayamadım
sızlerede cok mahcup oldum
ıkı gundurde ılgılenemedım cok hastaydım bugun kendıme geldım daha

Tarih: 3 Eylül 2007, 11:27 - İp: 85.***.**2.55
alikeser
alikeser (Objektif)

eger evrın hocam benı duyuyorsa bana bı ulassın ıns bana yardım edebılır
melıke ablamda yardıme tcenı soledı
ay valla cok mahcubum yaaa
bu arada sunuda solıım cumartesıne alma ımkanımız warsa lutfen cumartesıne tasıyalım ne dersınız

Tarih: 3 Eylül 2007, 13:29 - İp: 85.***.**2.55