merveturan44
merveturan44 (üye)
Ankara / Amatör

Ankara Fotoğrafçıları...

Merhaba Arkadaşlar

İncelediğim kadarıyla Ankara'da yaşayan fotoğrafçıların site içinde bir topluluğu yok.Daha doğrusu Ankara'daki fotoğrafçılar bir araya gelip çekim yapmamışlar. ( Yanılıyor olabilirim ) Eğer sizler de isterseniz mail adreslerinizi yazın ve ramazan bayramından sonra bir buluşma organize edelim.Tarihi ve yeri de sizin isteğinize göre belirleyelim.
Eymir gölü,beypazarı,ankara kalesi veya günü birlik eskişehir çekim için önerebileceğim birkaç yer En kısa zamanda görüşmek ümidiyle hoşçakalın...

Tarih: 10 Ağustos 2011, 18:34 - İp: 193.***.**6.203
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Ankara fotocuları böyledir.
Üçü beşi bir araya gelip bir iş yapamazlar.

O nedenle Ankaralı olarak Ankara dışındaki foto gruplarına katılıyorum.

Tarih: 18 Ekim 2011, 09:36 - İp: 95.***.**9.8
gencfoto2011
gencfoto2011 (üye)
Ankara / Amatör

yeni 550d aldım beni de ekleyebilirsiniz.

Tarih: 19 Ekim 2011, 14:40 - İp: 212.***.**6.144
makinist11
makinist11 (üye)
Bilecik / Amatör

Merhabalar;

Bende bir fotoğraf tutkunuyum(her ne kadar amatör olsamda),eğer aranızda yer varsa bende size katılabilirim, Ankara lı değilim ama işten boşta kalan zamanlarımda hep Ankara da yaşıyorum.Boş kalmadığım zamanlarda Türkiye nin her yerinde olabiliyorum:D

Tarih: 30 Kasım 2011, 16:56 - İp: 78.***.**8.195
bseren_
bseren_ (üye)
Ankara / Amatör

Konu açılalı çok olmuş ama bende çok isterim [email protected] buna mail atarsanız çok sevinirim

Tarih: 6 Nisan 2012, 13:44 - İp: 85.***.**1.10
umitkalender
umitkalender (üye)
Ankara / Amatör

Evet konudan çok süre geçmiş ama eğer bir araya gelirsek banada bilgi verirseniz sevinirim. [email protected]

Tarih: 24 Ağustos 2012, 21:05 - İp: 85.***.**5.105
ysnzn
ysnzn (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

ben de geç kalmışım biraz ama eğer olası bi organizasyon olursa zevkle iştirak ederim

[email protected]

ışığınız bol olsun...

Tarih: 10 Eylül 2012, 23:15 - İp: 94.***.**5.180
ddiren
ddiren (üye)
Ankara / Amatör

Nerde çokluk...Orda....
Arkadaş, fotografçılık öyle topluluklar halinde icra edilen bir spor dalı değildir. topluluklar , sergilerde , toplantılarda bir araya gelmelidir. ne öyle koyun sürüsü gibi herkes gidip aynı yerde aynı enstantaneleri taklit ederek aynı şeyi çekiyor.. Bırakınız bu işleri efendim.

Tarih: 29 Kasım 2012, 00:52 - İp: 88.***.**2.82
akifyzb
akifyzb (üye)
Ankara / Meraklı

geç mi kaldım (

Tarih: 9 Ocak 2013, 23:20 - İp: 24.***.**6.130
snnakmn0693
snnakmn0693 (üye)
Ankara / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 16 Mart 2013, 03:30 - İp: 92.***.**9.211
pusat114
pusat114 (üye)
Ankara / Amatör

Bu duyuruyu görünce çok sevinmiştim ama tarihe bakınca sevincim kursağımda kaldı

Tarih: 10 Nisan 2013, 23:53 - İp: 72.***.**4.8