fotolojik
fotolojik (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Monitör Tercihi

Arkadaşlar herkese hayırlı işler dilerim..
Şu an dükkanımda phılıps 107 T5 monitörler kullanmaktayım.Yeni bir pc daha almayı düşünüyorum buna LCD monitör almak istiyorum ancak ps'kullanırken renklerde veya herhangi birşekilde bir sorun yaşarmıyım bu konuda tecrübesi olan varmı acaba.
Şimdiden teşekkürler.

Tarih: 2 Kasım 2007, 12:42 - İp: 85.***.**5.200
muratt07
muratt07 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

samsung mb997 kullanıyorum 5 yıldır çok memnunum tansiye ederim pişman olmazsın

Tarih: 2 Kasım 2007, 14:13 - İp: 85.***.**6.83
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Son Çıkan LCD'LErden Haberim Yok Fakat Lcd MonitörLerde ÇaLışmak Hassasiyet İster Tam Karşıdan Bakman Lazım Sağdan Yada SoLdon Üsten Veya Altan Baktığında Seni YanıLtır...

Bizim İşimizde En ÖnemLi OLan Ton Ve Renktir. BunLarı Tam görebiLmemiz İçin İyi Bir Monitör Şart.
Ben Macintosh KuLLanıyorum.. Pc'de KuLLanıyorum Pc'de Macintosh Monitör KuLLanıyorum..

Neden? NormaL MonitörLerde Baskıdan Çıkan Neticeyi Hiçbir Zaman YakaLayamazsın.. Mac De Bu Sorunun Ortadan KaLkar Baskı Neticesini Bire Bir Monitöründe GörebiLirsin..
Eğerki İşimi En İyi ŞekiLde Yapmak İstiyorum En İyisini ALacam Diyorsan Hiç Düşünme Bir Mac Monitör AL Derim.. RenkLerine Hayran OLacaksın..

Tarih: 3 Kasım 2007, 20:24 - İp: 78.***.**6.197
fotolojik
fotolojik (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim.Şuan kullandığım monitörlerden bir sıkıntım yok fakat teknolojiyi takip etmek istedim ancak sanırım LCD'ler bizler için çok uygun değil galiba.

Tarih: 3 Kasım 2007, 20:46 - İp: 85.***.**1.58
agt33
agt33 (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

phılıps s ve t 6 serisi kullanmaktayım lcd den uzak durun sony var gün içindeki ışk değişimleri bile rek oynaması yapmakta nerden bakarsan bak siz ekrana baktığınızda kendinizi görmüyorda sadece resmi görüyorsunuz hah işte o iyi dir

Tarih: 6 Kasım 2007, 13:10 - İp: 88.***.**6.188
  • 1