ozkandez
ozkandez (üye)
Kastamonu / Stüdyo Fotoğrafçısı

İşleri Artırmak İçin Ne Yapmalı?

öncelikle okuyup cevap yazan arkadaşlara çok teşekkürler. ben Kastamonu da fotoğraf stüdyom var ve işler azaldı. işleri artırmak için neler yapmalıyım burası küçük bir il yeniliklerden fazla haberimiz olmuyor fikir verenlere şimdiden çok teşekkürler...

Tarih: 1 Mart 2008, 13:15 - İp: 78.***.**3.239
lotus1
lotus1 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili meslektaşım sen nekadar yeniliklere yabancıysan çevrende okadar yabancıdır.çevrene yeniliklere anlatana kadar zaten sezon açılır en güzeli telefon aksesurı ve kartları satman bence.fotoğrafçılığı öldürecek malzemeleri dükkanına sokma derim.

Tarih: 1 Mart 2008, 17:24 - İp: 88.***.**0.21
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

benim bulunduğum mahallede 5 dükkan kapandı yerlerine 4 tane birden dönerci fast food'cu açıldı bir tane de aynı işten açacak var ,millet de şaşırdı ne yapacağını...yetkili merciler de yanyana beş tane dönerci olmaz rekabet edelim derken birbirinizi batırırsınız demiyor ,kendi işimiz nasıl arttıracağız benim de bir fikrim yok vallahi,öyle bekliyoruz boş boş...

Tarih: 1 Mart 2008, 18:59 - İp: 88.***.**9.199
fz
fz (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaşım benim tavsiyem yakınlarında resmi daire(fotokopi çektitiren ama her işlemde nerdeyse) ptt vs gibiyerler varsa fotokopi mak. al ve fotokopi cek musteri dükkana girer ve başka birseyde alır + kalitenden ödün verme asla ürünlerini süsle albüm ver vs lere güzel kap ver yani ürünün göz boyasın yenilikler getir ama küçük küçük biranda büytursen sindirilmez inşallah yardımcı olur sana her meslektasım bol kazanır umarım

Tarih: 1 Mart 2008, 20:09 - İp: 85.***.**0.200
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

buraya daha çok şey yazılır --ufak ufak yenilik yap. hep aynı kalma.

#remi5861' tarafından 10.11.2008 13:51:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Mart 2008, 23:45 - İp: 88.***.**0.127
skylark06
skylark06 (üye)
Ankara / Firma

Merhabalar,
Dünyada bir ilki gerçekleştirdik, Öğrenci Mezuniyet Yıllığına yenilik getirdik. Öğrencilerin yanından ayırmadığı cep telefonlarında kullanılan "MobilAndaç" ürününü geliştirdik.

Öğrenci Mezuniyet Yıllıklarında, basılı yıllıkların eki olarak ya da tek başına önereceğiniz "MobilAndaç" ürününü portföyünüzde bulunan her seviyedeki okullara yüksek kar marjı ile verebilirsiniz.

Amacımız, dünyada bir ilki gerçekleştiren bilişim şirketi olarak, sizlerle birlikte tüm Türkiye'ye yayılmak ve birlikte kazanmak. Çünkü biz "kazandırmadan kazanılamayacağına" inanıyoruz.

Lütfen bilgi ve birlikte çalışmak için web sitemizi inceleyiniz.
web sitemizdeki MobilAndaç demosu bir java applet'idir. Bilgisayarınızda JMF yüklü değilse, demo için tıkladığınızda açılan sayfada "Mobil Andaç Demo Video Destekli (JMF Gerekli)" ifadesindeki JMF 'e tıklayarak JMF 2.1.1.'i bilgisayarınıza yükleyiniz.
Gazi Teknopark Teknoplaza A Blok
A210 06830 Gölbaşı/ANKARA

Tarih: 21 Şubat 2009, 03:38 - İp: 88.***.**3.167
  • 1