yldrm
yldrm (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Gelin Albümü

arkadaşlar fuarda gördüm ilk defa,yeni gelin albümleri çıkmış, albümün sayfasını açtığınızda iki sayfada tek fotğraf olarak tasarlanmış.bu albümlerin sayfalerına biz kendimiz fotoğrafı nasıl yapıştırabiliriz

Tarih: 22 Nisan 2007, 19:34 - İp: 85.***.**0.177
tarum
tarum (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

benimde dikkatimi çekti.programı varmış galiba istedik fakat 500 ytl oldugunu soylediler.ama baskıyı nasıl yaptıklarını bilmiyorum.bilen varsa bi zahmet soylesin de bizde ogrenelim.

Tarih: 24 Nisan 2007, 15:14 - İp: 85.***.**3.239
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

eminakça bahsediyodu bu konudan. yurtdışında böyle yaptıklarını anlatıyordu.

Tarih: 24 Nisan 2007, 15:30 - İp: 88.***.**2.120
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

evet biz yapiyoruz ben italyaya yada ispanyaya yaptiriyorum türkiyede istedigim kalite yok fotograflar albüm boyunda olamasi lazim ve programda isleniyor bu sekil yollayip dosya halinde basilmis sekilde geliyor Türkiyede cok aradim ama yapan benim istedigim kalitede yok

Tarih: 26 Nisan 2007, 10:36 - İp: 85.***.**3.224
carpediem1
carpediem1 (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

DG FOTO ART İLE YAPIYOLAR FİRMANIN YETKİLİLERİYLE KONUŞMUŞTUM FUARDA EBRU COLOR OLSUN VE DİĞER FİRMALAR OLSUN BENİM MERAK ETTİĞİM ALBÜMERİ NERDEN VE NASIL BULUYOLAR BİLGİSİ OLAN VARSA STUDYOHASAN@HOTMAİL.COM BİLGİ VERİRSE MAKBULE GEÇER VE FOTOLARIN MONTAJINI NASIL YAPTIKLARIDA BAŞKA Bİ MERAK KONUSU TABİKİ

Tarih: 26 Nisan 2007, 10:50 - İp: 81.***.**0.7
ayhanaydin
ayhanaydin (üye)
İstanbul / Firma

arkadaşım bu nezamandan beri yapılıyo ben 2 senedir müşterilere bu şekilde veriyorum biz cihana yaptırıyoruz çok kalıteli yapıyorlar

Tarih: 28 Nisan 2007, 10:10 - İp: 88.***.**5.198
skn
skn (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm arkadaşım.o senin bahsettiğin olay blok albüm olarak hazırlanıyor.izmirde cihan fotoğrafçılık ve ebru fotoğrafçılık yapıyor.ebatı ise 35x65 olarak hazırlıyorsun

Tarih: 24 Mayıs 2007, 13:09 - İp: 88.***.**0.66
mujo
mujo (üye)
Yurtdışı / Amatör

Arkadasim sorunu yanitlayamayacagim ama sana bir sorum olacak sn yanitlarsan sevinirim albumu nerede gordun ve aldigin firmanin ismi , adresi veya @ li varmi verirsen sevinirim album alacagimda toptan

Hollandadan mujdat

Tarih: 4 Haziran 2007, 23:24 - İp: 86.***.**5.163
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

bizde blok albümleri cihan ve ebru colora yaptırıyoruz..her ikisininde albüm ceşitleri farklı.ikiside güzel..

Tarih: 4 Haziran 2007, 23:59 - İp: 88.***.**0.103
nurhamin
nurhamin (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

Türkiyede var konyada yapıyorlar. saygılar...

Tarih: 20 Temmuz 2008, 11:23 - İp: 88.***.**1.240
tabela
tabela (üye)
Kahramanmaraş / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar sizin bahsettiginiz albüm çalışmasını bende yaptırıyorum ama adana da yaptırıyorum çokta harika bir baskı kalitesiyle yaptırmak veya görüşmek isteyende olursa
[email protected]
burdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz saygılarla

Tarih: 22 Temmuz 2008, 10:29 - İp: 78.***.**2.147