izofer
izofer (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dogal Dekor

arkadaslar yaptıran memnun kalan var mı yardımcı olurta sevınırım acıl olarak studyo ya el atmam gerekıyor
degısııklık sart

Tarih: 19 Mayıs 2008, 12:13 - İp: 88.***.**0.218
fknt
fknt (üye)

merhaba sevgili dostlar
bana kalırsa keşke hepimiz dijital ortamda hazırlanan fotoğrafları bırakıp canlı dekorlara yönelebilsek tabii ki bu biraz külfiyetli bir girişim ben kendi çabalarım ve hayalgücümle yaptığım bir kaç parça canlı dekorla farklı şeyler yaptığıma inanıyorum beni hem dekope derdinden kurtarıyor hemde daha gerçekçi ,doğal renklerli emülsiyona taşımamı sağlıyor
kısacası zaman ve emekten büyük tasarruf sağlıyor sonra firmaların hazırladığı pahalı dekorlardansa kendi hayalgücümle ürettiğim ve çok daha düşük maaliyetli dekorlar ortaya çıkıyor bi anlamda da stüdyonun çıplak gözle dahi zengin görünmesine büyük ölçüde yardımcı oluyor şu sıralar yeni dekorlar yaptırmak üzereyim herkese de tavsiye ederim teşekkürler.

Tarih: 23 Eylül 2008, 01:20 - İp: 78.***.**5.11
izofer
izofer (üye)

merhaba fknt yaptıgın dekorları gormek ısterım fotograflarını yolıyabılırmısın bıde fıkır ve onerılerını beklıyorum msn verırsen ordan konusalım
[email protected]

Tarih: 23 Eylül 2008, 09:44 - İp: 85.***.**5.38
coshgun
coshgun (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba arkadaşlar
selçuk üniversiresi öğrencisiyim.aynı zamanda fotoğraf tutkunuyum.üniversitenin bahar şenliklerinde fotoğraf çekmeyi düşünüyorum.ama ilginç, komik olan dekorlara ihtiyacım var bu konuda fikir, öneri verirseniz çok sevinirim. en azından nereden temin edebileceğimi söylerseniz memnun olurum.
şimdiden teşekkürler...

e-mail: [email protected]

Tarih: 21 Nisan 2009, 20:04 - İp: 88.***.**1.19
  • 1