fonhazines
fonhazines (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Anadolu Yakası Fotoğrafın Merkezi

önümüzdeki yılların bir projesi olaraktan bitmeyen bir işin açılımını anlatmayı düşünmüyorum ama şunu söylüyorumki ... aynı bölgedeki meslektaşlarınızla birlik kurun daha büyük olun 3 yıla kadar hiç bir yerde kimsenin görmediği büyüklükte bir merkez açılıyor ve onunla mücadele etmek imkansız

Tarih: 11 Mart 2008, 10:54 - İp: 88.***.**9.245
snapshot
snapshot (üye)

vız gelir tırs gider....
bence bi cacık olmaz ben işimi yaparım

Tarih: 16 Mart 2008, 16:22 - İp: 88.***.**6.112
fonhazines
fonhazines (üye)

güzel bir yorum ...yakın gelecekte anayasa mahkemesı ekonomının kalbını durdurmaz ıse bu gırısım vatana mıllete ıstanbula hayırlı olsun .fotograf zevkını tekrar gundeme getırecek olması ıle tum fotografcılara kolay gelsın

Tarih: 16 Mart 2008, 16:27 - İp: 88.***.**8.251
fonhazines
fonhazines (üye)

bir ornek .. 5 yıl once spor kluplerının forma atkı ımalatı bıreysel ısletmelerce yapılıyordu sonra bırden pazarı farkeden klupler kendılerı gırısımlerde bulundu ve bu sektor tavan yaptı ... sımdı ıyı bır pazar olan fotografcılıgı cAnlandıracak bır olusum gerektı ve 3 yıla kadar buda olusturulmus olacak hayırlı olsun

Tarih: 16 Mart 2008, 16:31 - İp: 88.***.**8.251
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Biz mesleğimize sahip çıkmazsak birbirimizi yersek elbet bu boşluğu birileri değerlendirecektir. Unutmayalım burası batının doğusudur. Gelişmekte olan pazar yani. Bakıyorumda fotoğrafçıların genelinde olumsuz hava hakim. Eğer fonhazines arkadaşın dediği çıkarsa esas şamatayı gırgırı ozaman göreceksiniz. Bu şekilde devam edersek daha çok şeyler öğreneceğiz gibime geliyor.

Tarih: 17 Mart 2008, 01:09 - İp: 78.***.**2.214
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

Ben birlik olma konusunda elimden geleni gücümün yettiğini yapmaya adayım arkadaşlar. Fotoğrafçılar ölüyor bitiyor diyenler bu adrese konu açtım.
http://forum.netfotograf.com/studyo_foto.asp?msg_id=31218
Oraya şikayelerini açık ve net yazabilirler. Artık birilerinin birşey yapma vakti geldi inancındayım. Ben bu uğurda yanlız kalsamda yinede mücadele edeceğim. umarım bir yol alırım ve başımdan geçenleride yazdığım linkten paylaşacağım.
Tüm bilinçli fotoğrafçıları bu adrese bekliyorum. Çünkü bu konu hepimizi ilgilendiriyor.
saygılarımla.

Tarih: 17 Mart 2008, 02:09 - İp: 78.***.**2.214
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

@fonhazines
bende korkak esnaftan hiç hazetmem. Fotoğrafçılık Bakkalık Gibi Bişi Değil Büyük Bir Market Açıldığı zaman bakkalların işleri bitti ama Fotoğrafçılık Öyle Değil Ne Kadar Büyük Olsada Gerçek Düşünelimki istanbulun tamamına hizmet vercek kapasiteli olsa bile istanbulunu tamamını çekemez. ne yapcak 20 ytlye 6 vesika çekcek diyelim adam yenibosnadan gelmek için 10 ytl yol masrafı 30 ytl olcak şimdi 8 vsk 10 ytl adam ona pazarlık yapıyor buna hiç gitmez çekceği yolu sölemiyorum. Diyelim Ucuz Yapıyor Market Taktii fiyatları düşürüo 5 milyona çekse ne kazancak hiç ...

KORKMAK SADECE ACİZLİKTİR...

mete abim moralimiz yüksek... selamlar saygılar

Tarih: 17 Mart 2008, 12:35 - İp: 88.***.**4.57
fonhazines
fonhazines (üye)

dikkant edın ben korkalım demedım .. olumlu yonlerınden bahsettım . hem kotu bır gelısmeden pay çıkarmasını bılırım . ben sadece ınsanlara ağlamayın kafanızı kullanın dedım

Tarih: 19 Mart 2008, 19:35 - İp: 88.***.**8.31