janes
janes (üye)
İstanbul / Amatör

Turizm Tanıtım Amaçlı Foto

çekmemiz istendi yarışmaya katılmayı düşünüyorm.1 2 hafta içinde alcağm makine nikon D70s nasıl bi fotoğraf konusu belirlemeliyim..bu makineyle neleri çekemem bilen varmı..(gazetecilk bölümünde okuyom
)

Tarih: 16 Ocak 2007, 17:32 - İp: 85.***.**1.231
zax
zax (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

cami,klise köprü çekersen çok klasik olur.Yaratıcı olmak lazım tabi.Bu saatte bişe yaratamıyorum ben

Tarih: 7 Şubat 2007, 23:07 - İp: 81.***.**4.105
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

janes bence git rizeye fırtına vadisine orada resimlerini çek bence hatika our.
ben 2001 de gittiğimde oraya hasta olmuştum.

o azgın derede çok güzel köprüler var raftiğ yapanlarda var .
beğendiğin köprünün birinde bekle raftingciler geçerken o pozu tarihi köprü ilede birleştirisen harika olur bence.

tek pozlamı yarışacan. yoksa bir kaç poz varmı şansın.
eğer varsa ayder yaylasına git oradada çek bir kaç tane birini ayırırsın aradan.

Tarih: 14 Şubat 2007, 19:51 - İp: 88.***.**8.216
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

yada artvin karagöl'e git orasıda mükemmeldir.
ben ardanuç'un kara gölüne gittim, birde şavşatta var.

ardanuç'un kara gölünde temmuz ayında 1.5 kar vardı gölde kırmızı benekli alabalıklar bile var.
harika turizm yeri burasıda.

Tarih: 14 Şubat 2007, 19:54 - İp: 88.***.**8.216
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

birde erzurum da tortum nehri var. onun şelaleleri de çok güzel hele tortumda yılan gibi kıvrılışı sanki bir portreye bakıyormuşsun hissi verir insana.

ben ege ve akdenizin deniz kıyılarını gördüm ama en sonda bu tarafları (karadeniz tarafı) gördüm. belki gençliğin uçarılığından önceleri deniz kum derdim şimdi yaş kemale erince doğa,yeşil,sessizlik istiyor.
insan oraları arıyor işte.

Tarih: 14 Şubat 2007, 19:59 - İp: 88.***.**8.216
okansavas
okansavas (üye)
Nevşehir / Haber Fotoğrafçısı

bence kapadokyaya gel burası fotograf için müthiş bir yer,istersen fotograf konusundada yardımcı olurum.yarışmada başarılar dilerim

Tarih: 19 Şubat 2007, 18:42 - İp: 88.***.**8.72
grafikir19
grafikir19 (üye)
Ankara / Amatör

slm ben ankaradan Hüseyin Kurt [email protected] msn adresinden de görüşebiliriz ben 8mm marafilimlerin dvd ve vcd formatına dönüştürme işini yapıyorum. Kolay gelsin saygılarımla.

Tarih: 26 Nisan 2007, 16:57 - İp: 88.***.**4.94
  • 1