cehredf
cehredf (üye)
Adana / Meraklı

Psd Fon Paylaşımı

arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler saygılar
fon paylaşımında görüyorum ki genelde aynı fonlar farkli bişey yok tamam emek ediyorsunuz araştırıyorsunuz eyvallah hatta bir çoğunu bende indirdim örnek veriyorum 10 fonluk bir bölmden sırf 1 tanesi için indiriyorum 9 unu silip 1 tanesini kullanıyorum eminim diğer arkadaşlarda benim gibidir zaten indirdiğimiz fonlar malum rus sitesinden çıkma
asıl konu bunu kaç kişi nerelerde kullanıyor ben pek fazla yerde kullanamıyorum bu fonları bakıyorum diğer arkadaşların sitelerine burdan indirilen fonlar ile yapılmış fazlaca çalışma yok
demem o ki fon yükler iken daha önce verilip verilmediğine bir bakar iseniz ayrıca özellikle birbirimize yardımcı olacak isek hepimizinde yatığı gibi nadide özel fonlarımızı paylaşma imkanımız olur ise daha yararlı olacağını düşünüyorum parayla satan arkadaşlar var yapmayın zaten can çekiştiğimiz şu günlerde fonuda para ile alırsak ....
şimdi iyi kötü bir sürü yorum gelecek onun içn kısa kestim ama herkes ne dediğimi anladı seviyeli olduğu sürece eleştiri çercevesinide konuşa biliriz

Tarih: 17 Kasım 2009, 15:03 - İp: 81.***.**0.249
foto fuat
foto fuat (üye)
Batman / Amatör

BENDE PONORAMİK GELİN DAMAT FONLARI AMA BENDE FONLARI PAYLAŞMALIM

Tarih: 17 Kasım 2009, 15:42 - İp: 81.***.**3.225
fotorenk_013
fotorenk_013 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşim haklı olabılırsın birde site üyelerını çekap yaparsan kımse kımseye saygı göstermıyo paylaşimini yapiyosun sıteye gıren sayı fonıu alan kışi saysı vurmuş binlere ama bı teşekkür etmemiş gelde paylaşim yap sen olsan yaparmisin bu sıtenın kalkınması için paylaşim yapilması için bu siteye gizli lınk içereiği gereklı olmadıği takdirde bu site içersinde kımse paylaşim yapmaz bakıyorum site hiç doğru düzgün calişan lik yok kımse ilgılenmıyo yönetıcının bu konuya el atmaları gerek yoksa bu sıtee de kımse paylaşim yapmaz yani senın bu konuya acman bıle kımsenın uğrunda olamayacaktır bundan emın olabılırsınız kolay gelsın

Tarih: 17 Kasım 2009, 15:56 - İp: 81.***.**5.237
prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

fotorenk_013 arkadaşıma katılıyorum ben amatör olarak uğraşıyorum kendi hazırladığım fonları paylaşıma sunuyorum ama maalesef 23 adet fonum 750 kez indirilmiş ama teşekür yada yorum sayısı 5 adet buda açıkçası şevkimi kırıyor
cehredf arkadaş ta haklı yazmış çok kaliteli fonlar yüklenmiyor

Tarih: 17 Kasım 2009, 23:30 - İp: 78.***.**9.203
cehredf
cehredf (üye)
Adana / Meraklı

evet işte budur arkadaşlar 45 kişide 3 cvp halbuki hepimizin ortak derdi bu emeğe saygı ziyadesiyle kaliteyide getirecektir kalite hepimiz için övünc kaynağı olacaktır
diğer arkadaşlar lütfen sizde katılın müdavim olan daha çok arkadaşımız var

Tarih: 18 Kasım 2009, 08:30 - İp: 88.***.**6.127
prodersler
prodersler (üye)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

yeni gördüm benim fonları indiren bir arkadaş başka bir forumda kendisi hazırlamış gibi kullanıma sunmuş
işin ilginç yanı ona teşekür edenlerin sayısı daha fazla
fon paylaşımını durdurmaya karar verdim

#zbkdygn' tarafından 22.11.2009 19:50:54 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Kasım 2009, 19:47 - İp: 78.***.**5.248
  • 1