greenthumb
greenthumb (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Green Studio Fon Ayırma Programı

arkadaşlar studio green adlı bir program var ve primatte mantığı ile çalışıyor (Dikkatinizi çekeyim program primatte değil) ve saniyeler içersinde fonu ayırabiliyormuş böyle bir programı kullanan varmıdır aranızda. linki veriyorum adresi bir inceleyin kullanan varsa bilgisini paylaşabilir mi?

http://www.panoramada.com/

http://www.panoramada.com/green.html

#greenthumb' tarafından 29.07.2007 18:05:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Temmuz 2007, 17:56 - İp: 88.***.**7.34
sertan76
sertan76 (üye)
İstanbul / Amatör

hocam ilk yazı benden olsun güzel inceledim acaba bu programsa linkli bize atma imkanınız varmı acaba şimdiden tşkler [email protected]

Tarih: 29 Temmuz 2007, 18:45 - İp: 81.***.**1.232
greenthumb
greenthumb (üye)

arkadaşım program satılıyor herhangibir fikrim olmadığı için kullanan var mı diye sordum yani pogramın deneme programı bile yok adresi de verdim tek kaynak o sadece kullanan çıkasıya kadar bekleyeceğiz.

Tarih: 29 Temmuz 2007, 18:57 - İp: 88.***.**7.34
greenthumb
greenthumb (üye)

program türk yapımı 900 ytl'ye satılıyor ben bu programı satın almak istiyorum sadece kullanan varsa memnun mu diye soracaktım yoksa primatte gibi sorun yaşarsam almayacağım.

Tarih: 29 Temmuz 2007, 19:46 - İp: 88.***.**7.34
ustakim
ustakim (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

primate de ne sorun yaşadın bilkemem ama bana göre hata yapan sizsiniz çünkü biraz dikkatli olan herkes çok rahat kullanabir.

Tarih: 29 Temmuz 2007, 21:57 - İp: 85.***.**4.50
greenthumb
greenthumb (üye)

bana yaptığın en iyi boy fotoğrafını gönderebilirmisin görmek isterim eğer iyiyse tekrar uğraşırım.

Tarih: 30 Temmuz 2007, 10:03 - İp: 85.***.**1.8
adro
adro (üye)
İstanbul / Amatör

walla kullanmadım ama knockOut 2 gibi kesim tarzı eli çabuk olan 5-10 sn de kesiyor.Gerçekten söylediğin kadar iyiyse kullanmak isterdim.paylaşım için tşk.

Tarih: 31 Temmuz 2007, 01:04 - İp: 88.***.**8.62
gencer20
gencer20 (üye)
Denizli / Reklam Fotoğrafçısı

Kardeş Adı ne olursa olsun boşuna para verme bilgisayarın bir mantığı vardır (var veya yok mantığıyla çalışır) bilgisayar sonucda arkadaki fon saç rengine yakın olduğu sürece hapside bir işe yaramaz
sana tavsiyem boşuna okadar para verme adamlar herkeze sattılar pirimateyi ama alırken kimse dikkat etmedi adamladın örnek resimlerinde fona düşün tek bir gölge yok sen cekiyosun arka fonuna gölge düşüyor pirimate seçeçek diye bekle boşuna kaptırma paranı böyle şeylere
bence knockOut 2 en iyisi

Tarih: 31 Temmuz 2007, 13:53 - İp: 88.***.**8.77
omurbayir
omurbayir (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

ARKADAŞLAR GENCER HAKLI..BENDE primate2 VAR Green stüdio dan hiç bir farkı yok gördüğüm kadar..denemek istersenin primate2 yi bana msj atın yollarım size programı..

Tarih: 31 Temmuz 2007, 19:19 - İp: 88.***.**5.161
derya_
derya_ (üye)
Şanlıurfa / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba ben kullananı gördüm kendim kullan madım
şahsen beyenmedim bi raz bana yorucu geldi bu sürü kıvır zıvır bide o paraya değmezzz sanırım gene takdir sizin arkadaşım

Tarih: 1 Ağustos 2007, 09:13 - İp: 85.***.**1.215
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar ya mask pro3 yada knouck out kullanın. kullananlar bilir. kolay ve etkili.ha birde vertus var oda çok iyi .

Tarih: 1 Ağustos 2007, 10:10 - İp: 88.***.**7.64