musti2090
musti2090 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Fonların İstilası..

yeter artık heryer fon oldu..30 gb tan fazla fonum var ve artık öyle karıştılarki toparlıyamıyorum..
Yalnız fon düzenleme programı olsa kendisi ayırsa güzel olurdu:D

Tarih: 18 Mayıs 2007, 10:40 - İp: 88.***.**5.6
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

bu işin kolayı var kardeş fon indirmezsin olur biter ben öyle yapıyorum ve inanın bir çok kişide öyle yapıyor.şu bir gerçekki siteye yeni üye arkadaşlar bizlerden aldıkları fonları sanki yeni imiş gibi yayınlıyorlar ama boşuna bu şekilde size söyliyeyin yaklaşık 25oo eyakın fon dolaşıyor ortalıkta yeni arkadaşlar bunu yapmasalar iyi olur diye düşünüyorum

Tarih: 18 Mayıs 2007, 12:05 - İp: 212.***.**2.135
umvf
umvf (üye)
Çanakkale / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende yeni sundum 1000 adet fon var yenisiyle eskisiyle
rahatsız olduysan indirme yada sende yanileri varsa sen sun paylaşıma biçok fotografçı bu fonları para ile alıyor emege teşekkür edecegine o arkadaşları eleştiriyorsun ?

Tarih: 18 Mayıs 2007, 15:12 - İp: 88.***.**6.116
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

sevgili umvf kardeş sözümüz yeni fon dağıtan kardeşlere değil ortalıkta dolaşan fonları yeni imiş gibi dağıtanlara dikkatli okursan anlarsın ayrıca kendim şahsen fon indiripte gereksiz yere kotamı doldurmuyorum isteyen olduğu takdirdede fon resimleri dağıtan 7-8 adet site ismini dağıtıyorum bizim amacımız kimseyi kırmadan paylaşım yapmak bu konuda bu sitede beni bilen arkadaşlar var burada amaç paylaşım ama asıl amaç fon yada program paylaşımı değil bilgi paylaşımı ama site amacından uzaklaşmakta bunun sonucundada gerçekten ustalık konusunda kıymetli arkadaşlarımız vardı ama gittiler çok azı kaldı umarım yakında onlarda gitmezler
ahhh kardeş nerede hadi kurun artık şu siteyi....Anlıyan anlar anlamayan saz çalar...

Tarih: 18 Mayıs 2007, 18:31 - İp: 88.***.**3.85
bebek09
bebek09 (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardes ben aydın nazilli studyo stilllden ege msn adresim
[email protected]
bendede 25 gb kadar var takas yapsak bırbırımıze msn adresimi ekle tanısalım

Tarih: 16 Haziran 2007, 14:51 - İp: 88.***.**0.130
dj_korku
dj_korku (üye)
Hatay / Meraklı

Abiler okadar fonunuz varsa Paylasın bizle yaa.fazla yok bende Olurmu...TEsekkürler simdiden

Tarih: 16 Haziran 2007, 15:24 - İp: 88.***.**1.85
salih529
salih529 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

yazgan hocam doğru söylüyor indirme olur biter bide yeni üyelere dikkat et eski fonlar olabiliyor bu kadar tşk

Tarih: 16 Haziran 2007, 17:55 - İp: 88.***.**6.222
qawsed58
qawsed58 (üye)
Sivas / Meraklı

http://forum.netfotograf.com/photo_editing_sofware.asp?msg_id=22355

umvf kardes yazgan abinin demek istedigi sanirim bole bi sey yorumlari bi okuyuver

Tarih: 16 Haziran 2007, 18:49 - İp: 195.***.**3.237
selcuk_uni
selcuk_uni (üye)
İstanbul / Meraklı

slm kusura bakma ama kardeşim o kadar fonun varsa bari paylaş hem o senin sorunun indirirken düzenleseydin şimdi niye yakınıyon yada çok fonun var diye hava mı bu ama yerinde olsam olmayanlarla paylaşmayı tercih ederdim. o zaman kendini daha mutlu hissetceksindir çünkü insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır diye bi hadis duymuşsundur umarım duymadıysanda şimdi duydun

Tarih: 18 Haziran 2007, 14:37 - İp: 88.***.**5.128
foto mert
foto mert (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş yazgan doğru söylüyo.istersen burdak olmayan anrkadaslarla ön izlemeli olarak paylaş.olmayanlarda nasiplensin

Tarih: 18 Haziran 2007, 16:06 - İp: 88.***.**6.207
ozlem19
ozlem19 (üye)
Bursa / Amatör

SLM COK VARSA BIRAZDA BIZE YOLLA NEYSE SIMDIDEN SAOL YOLLARSAN SEVINIRIM

Tarih: 22 Haziran 2007, 15:43 - İp: 88.***.**2.159