gafo
gafo (üye)
İstanbul / Amatör

Fon Resim Arşivi

arkadaslar elinde fon resim arşivi olan varmı..Bende 2 cdlik var..ama degişik fonlar istiyorum..karşılıklı değişim yapabiliriz..selamlar

Tarih: 11 Ağustos 2003, 00:00 - İp: yok
gafo
gafo (üye)
İstanbul / Amatör

mail adresim [email protected]

lütfen yardımcı olunuz..
selamlar

Tarih: 11 Ağustos 2003, 00:01 - İp: yok
m.ayata
m.ayata (üye)
Tokat / Amatör

Yardımcı olabilirim.Mail adresim: [email protected] iyi günler...

Tarih: 17 Ağustos 2003, 21:15 - İp: yok
m.ayata
m.ayata (üye)
Tokat / Amatör

Modacı sende çocuk fonları ve gelin resimleri için fonlar varsa bana da yardımcı olursan seviniirm.Ben de manzara fonları çok ama bunlar benim işimi görmüyor.Şimdiden teşekkürler..

Tarih: 17 Ağustos 2003, 21:19 - İp: yok
mawerik
mawerik (üye)
İstanbul / Amatör

bende 1 cd var fakat işine yararmı bilmem dostum..

Tarih: 30 Eylül 2003, 21:25 - İp: yok
fidella
fidella (üye)
Hatay / Meraklı

Merhaba GAFo Bende Kendim hazırladığım 4 katolok var ...eğer kontak kurabilirsekk Takas Yapmak isterim...

Tarih: 17 Kasım 2003, 15:39 - İp: yok
feris
feris (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşlar. psd veya yüksek çözünürlüklü resimlere ihtiyaç var.değişim yapmak isteyen veya ihtiyacı olan arkadaşlara e-mail adresim [email protected]

Tarih: 24 Kasım 2003, 15:13 - İp: yok
biyolog
biyolog (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

istediğiniz fotografların kalitesi ne olacak bu da önemli yoksa dışardan bir sürü fon bulabilirsiniz. bende 200 piksel/cm çözünürlükte bir CD resim var
ama şuan için size gönderemm mümkün değil birinci sebebi askerde olmam. ve size nasıl ulaşabileceğimide bilmiyorum.bende sivil hayata çıkınca bulmaya çalışcam. bende aslında baya var ama fotograf kalitesi için çözünürlük önemli.

Tarih: 14 Aralık 2003, 11:44 - İp: yok
yumurcak
yumurcak (üye)
Samsun / Meraklı

bende hic fon yok ve ben bu resim konusuna ve photosop konusuna kafayi taktim ögrenmek istiyorum yaklasik iki yildir kullaniyorum ama elimde amatör resimler var bana yüksek cözünürlüklü fon verebilirmisiniz.... yardim ederseniz sevinirim.. ilerde insallah sizler gibi bir foto ustasi olurum benim yasim 18 bu isi ögrenmek istiyorum.. askerlik sorunum yok iki ayagim felc lütfen bana yardim edin.. bana CD olarak yollayabilirsiniz isterseniz e-mail adresime de atabilirsiniz.. [email protected]... saygilarimla tesekkür ederim..

Tarih: 13 Ağustos 2004, 19:11 - İp: yok
zapcom
zapcom (üye)
Bursa / Stüdyo Fotoğrafçısı

takas yapabiliriz msn : [email protected]

Tarih: 19 Mart 2005, 10:05 - İp: yok
h.asena
h.asena (üye)
Trabzon / Stüdyo Fotoğrafçısı

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=656321
stüdyo akçaabat'a ait büyük bir dijital fon arşivi

Tarih: 21 Mart 2005, 18:34 - İp: yok