hoalkan
hoalkan (üye)
Ankara / Amatör

Bir Sual... ?

Netfotoğrafın bizler adına fotoğrafçılık bağlamıdaki katkıları hiç şüphesiz fazlaca! fakat özellikle paylaşımlar noktasında site ile değilde arkadaşlarımız ile ilgili ufak bir sıkıntıyı konunun buradan silinmesinin ihtimal dahilinde olmasına rağmen ifade etmek istedim...
Elbette bilgileri belirli bir ketumiyet ile paylaşabilirsiniz bu sizin takdiriniz fakat isteyene gönderileceğini ifade ettiğiniz fonları bir çok kez istenilmesine rağmen neden gönderilmiyor,zaten ortalıkta gezen fonların bir nevi terkibi oluyor bazı grafik siteleri ve yurt dışı içerikli sitelerde araştırlıdığ zaman bulunor ama burada eğer verilecekse neden bu kadar süründürülüyor...uzatılıyor..cevap verilmiyor ya da linkler gönderilmiyor.NİHAYETİNDE NETFOTOĞRAFTAN KAÇIRILMAK BAŞKA NOKTALARDA EKSİKLERİ GİDERMEK İHTİYACININ HASIL OLMASIMI GEREKİYOR !.Herkese kolay gelsin...

#hoalkan' tarafından 06.11.2007 15:21:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Kasım 2007, 09:35 - İp: 78.***.**6.91
erkanbayir
erkanbayir (üye)
İzmir / Özel Gün Fotoğrafçısı

birkaç duyarsız haricinde katılmıyorum düşüncene. aslında çok yapıcı ve paylaşıcı üyeler var

Tarih: 6 Kasım 2007, 11:48 - İp: 88.***.**9.99
ayesen
ayesen (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ben böyle birseyle karsilasmadim.Kimden linklerini istediysem özelime mutlaka gönderdiler.paylasimci cok uyeler var.

Tarih: 6 Kasım 2007, 12:30 - İp: 91.***.**9.236
sefayi43
sefayi43 (üye)
Kütahya / Amatör

selam once gonderilmeyecek fonlar neden buraya konulsun bende hic isteyipde gondermeyen arkadasa rastlamadim ha bir aksilik olmustur istisnalara haric yada cok uzun bir zaman gecmistir belki sahis kendiside ligde unutmustur ytani istisnalara haric neden ozele gekince paylasimda aslinda hic gerek yok haklisiniz ama paylasimci arkadaslarada hak verm ek lazim cunku bir tsk u bile cok goren arkadaslar var verilen o kadar emege ragmen bir cok arkadas bir tsk ru cok goruyor bakarsaniz gorursunuz bir konuya 1000 den fazla kisi bakmis ama 10 kisi bile bir tsk etmemis bumudur emege saygi bence bir tskj etmeden o fona sahip olan kisileri ben kendi adima hirsizlik olarak nitelendiriyorum bir tsk etmek cokmu zor bu guzel arkadaslarimizi bir tskler onurlandirmakcokmu zor bir ornek size ankarali kardesimin verdigi fonlara bakin bir insanin arayipda bulamayacagi ve coguna zaman harcamayamayacagi ama bu arkadasimiz paylasim adina gecesini gunduze,une katip bizim icin bir seyler hazirliyor ama arkadaslarimi bir tsk ru cok goruyor iste hoalkan dostum b undan dolayidir ozelden veriliyor herkes kendine duseni yapsin arkadaslarimizda lingleri acikca buradan versinler ozelden degil iste sorun paylasimda bulunan arkadaslarda degil sorun bunlari alan kullanana arkadaslarimizda

Tarih: 6 Kasım 2007, 14:37 - İp: 88.***.**9.11
hoalkan
hoalkan (üye)
Ankara / Amatör

Sizler elbette burada daha fazla paylaşım yapmış arkadaşlar olarak benden daha vakıfsınız bu sebeple siz diyo iseniz doğrudur diye telakki ediyorum,Teşekkür ederim,izninizle açtığım konuyu siliyorum...Kolay gelsin.

Tarih: 6 Kasım 2007, 15:15 - İp: 78.***.**6.91
hoalkan
hoalkan (üye)
Ankara / Amatör

#hoalkan' tarafından 06.11.2007 15:21:09 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Kasım 2007, 15:20 - İp: 78.***.**6.91
  • 1