sulem8286
sulem8286 (üye)
Tekirdağ / Meraklı

Videodan Cd Kayıt Programı

arkadaşlar videodan kasetten cd ye kayıt yapabilmem için program gerekiyor bu işlerde deneyimli olan kişiler acaba bana bu programı verebilirlermi şimdiden teşekkürler

Tarih: 28 Nisan 2006, 17:40 - İp: yok
yilmaz47
yilmaz47 (üye)
Batman / Amatör

alternatif olarak ulead video studio yu kullanabilirsin. oda olmazsa pinnacle studio 10 u indir
muhteşem birşey..

Tarih: 11 Mayıs 2006, 19:56 - İp: 81.***.**7.194
mertcolor
mertcolor (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

adam gibi video kepcır kartı varmı arkadaşlar,

pineccle 9 da görüntü kalitesi vhs ler de çok düşük

ulued güzelde sesi alamıyorum
bilen var sa lütfen yardım bekliyorum

Tarih: 23 Mayıs 2006, 12:25 - İp: 85.***.**7.11
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili arkadaşlar pinaccle 8 ve 9,ulead ve adobe premier kullandım kullanıyorum da.. Hepsinin bir birinden üstünlükleri ve kötü yanları var..
pinnaclenin efekleri çok güzel..Dizaynı yine çok güzel çok kullanışlı..Ne nerde gayet net görünüyor..Kesmek biçmek eklemek rahat..Amaa çok iyi donanıma sahip bir bilgisayarınızın olması lazım.. İşlemciniz en az 2,5 raminiz de en az 1024..ve çok iyi bir ana kart..Bilgisayarı çok kasıyor..Özellikle projenizi mpg yaparken çok uğraştırıyor

Hatta bu nokta da başka sitelere de sorup cevap alamadığım bir sorunumu yeri gelmişken buraya da yazayım..Dediğim gib,i mpg yaparken bilgisayar kilitleniyor..Hiç bir hata da vermiyor.. donanımım biraz düşük .işlemci 2,4 ram 512 Anakartım Asus p4p800x ..donanımdan mıdır acaba?

uleaddın dizaynı hiç hoş değil..Efektler ses ekleme, müzik ekleme kasıyor insanı.Ama pinaclenin tersine mpg yaparken daha hiç takılmadı.Acaip kolay yapıyor..

Premier ise çok daha profesyonel..Onu tamamiyle çözemedim..Ama diğerlerine göre çok daha fazla seçenekleri var..

Bu arada ahmetçiçek arkadaşım capture yaparken ses ve görüntü farklılığı oluyor derken tam anlayamadım. Biri ilerde biri geride mi....Önce donanımıza bakın sonra ieee 1394 bağlantısı mı kullanıyorsunuz görüntü aktarırken yoksa usb mi? usb ise bir de 1394 deneyin..

sevgi ve saygılarımla

Tarih: 24 Mayıs 2006, 00:45 - İp: 212.***.**2.145
cec
cec (üye)
İçel / Meraklı

acemıysen pinnacle yada ulead movıe std.kullan profesyonel bısey ıstıyosan adobe premıere pro yada sony vegas 6.

Tarih: 14 Haziran 2006, 14:02 - İp: 88.***.**7.174
tirnerf
tirnerf (üye)
Balıkesir / Meraklı

tamam abi profesyonelsen premiere felan diyorsunuzda, üretkenliği yok işin. günde 2 vcd çıkarısın.

1 eğer elinde hazır görüntü var ve sen vcd yapacaksan Ulead DVD Movie Factory 5 kullan.

2. görüntüyü cature edeceksen Snazzy DV Avio

Tarih: 16 Haziran 2006, 19:40 - İp: 85.***.**1.39
tr!d0n
tr!d0n (üye)
İstanbul / Meraklı

s.a arkadaşlar.bende pinnacle moviebox usb war.we görüntüyü mpeg olarak kaydediyorum fakat cdye yazdırırken encode edior we bu işlem beya uzun sürüyor.encode işlemini yapmassamda vcd cdyi okumuyor.encode yapmadan cd yi vcd ye nasi okutturabilirim...yardımlarınızı bekliyorum..şimdiden tşkler.......

#tr!d0n' tarafyndan 08.07.2006 10:16:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Temmuz 2006, 10:15 - İp: 85.***.**1.187
rekor_foto
rekor_foto (üye)
Erzurum / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben biliyom buişle uğraşiyom fotoğraf çıyım pinnacle studio diye bir proğram var ama onada yanında aleti var googlede arattır proğramı san a yanın daki arcıda der oldumu iyigün ler

Tarih: 4 Ağustos 2006, 15:42 - İp: 81.***.**6.26
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam arkadaşlar ben dügünlerde kamera da çekiyorum ve bunları cd ye kendim kaydediyorum ulead sadece işleme programıdır kayıtta yapar ama kalite olmaz her kamerayıda görmez hele vidyoyu hiç görmez onun için sen kepcer kartı alman lazım o da kalitesine göre fiyat degişir kart olmadanda olur ama movi mekrda slayt yapıp mepeg e çevirince nasıl oluyorsa öyle olur kart şart yani kolay gelsin şunuda unutmayın işleme programlarının içinde eniyisi ulead dır görüntü kalitesi düşmez 100/ 8 e kadar yavaş yapar sonra hızlanır kolay gelsin

Tarih: 27 Ağustos 2006, 16:01 - İp: 85.***.**3.40
kcbilir
kcbilir (üye)
İçel / Meraklı

Selam Lazut,

Pinnacle'ı P4 3.0 işlemcili 1024 Dual Ram ile kullanıyorum ve gayet rahatım. Ancak dediğin gibi bazı makinelerde işlemci hızı yüksek olduğu halde ağır çalışır çünkü ideal kullanım için 6 kanallı bir ses kartına ihtiyaç duyar. Bazen ses-görüntü senkronizasyonu bu yüzden problemli olur. Eğer anakartında 6 kanal desteği varsa geriye birtek 512 Ram'in yetersiz kaldığı sonucu kalır...

Sevgiler...

Tarih: 27 Ağustos 2006, 16:39 - İp: 85.***.**6.159
speranza
speranza (üye)
Sakarya / Reklam Fotoğrafçısı

tv kartın varsa kayıt etme özelliği var ise deneyebilirsin. program tavsiye nero 7'yi kullanırsan uygundur.

Tarih: 30 Ağustos 2006, 17:32 - İp: 81.***.**6.198