carisma
carisma (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Ulead Videostudio 11 Yardim Lütfen

selam arkadaslar
ben ulead videostudio kurdum ve kulanisilmi cözdüm misal video hazirliyorum effektler falan hepsi hazir ama sonunda film olarak kayit etmek istedigimde hata veriyor sürekli...önce sandim pc de sorun var format cektim ama yine ayni sorunu veriyor...ulead full version olarak bide...her yönü denedim ama hic birsey faydasiz...tam film olarak kayit yaptigimda hata veriyor ortasinda kesip atiyor...neden kaynaklana bilir???lütfen yardim edin kafayi yemek üzereyim

Tarih: 18 Temmuz 2007, 00:09 - İp: 78.***.**9.208
glory35
glory35 (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

nasıl bir hata veriyor tam yazarsanız belki yardımcı oluruz.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 11:21 - İp: 88.***.**9.87
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bir CD 60-70 Dakkika Görüntü Alıyor Siz 120 DakikaLık Bir Görüntü Atmayasınız ? AkLıma Bu GeLdi Sizde BiLiyorsunuzdur BeLki.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 20:21 - İp: 88.***.**3.128
colonel66
colonel66 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence Bilgisayarınızın Donanımından kaynaklanan bir şey. Eğer Sistem gereksinimlerinden Aşağı bir siteme sahipseniz çalışması pek olanaklı olmayabilir...

En az 256 mb Ram
En az 1.7 Ghz İşlemci
En az 128 mb lik Ekran kartı

Gerekli...

Tarih: 27 Temmuz 2007, 10:44 - İp: 88.***.**2.166
cyberdost
cyberdost (üye)
Kayseri / Doğa Fotoğrafçısı

selamlar..Programı tam olarak kurduysanız kurulum klasöründeki VideoStudio.msi dosyasını bana gönderebilir misiniz. Bu dosya eksik olduğu için ben kurulum yapamadım. Rica etsem o dosyayı rapidshare.com a upload edip linki ister burda isterseniz de [email protected] a gönderirmisiniz...

Tarih: 14 Eylül 2007, 14:11 - İp: 85.***.**9.202
  • 1