lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

Sony Vegas Kullanımı?

mrb arakadşlar. sony vegas kurdum fakat nasıl kullanıldıgıyla ilgili çok tatmin edici bir derse rastlamadım bilenler bildikleri kadarını video veya resimli yapaıp paylaşabilirlerse benim gibi birçok kişiye çok faydalı olacaktır.

Tarih: 16 Ekim 2008, 16:40 - İp: 85.***.**9.31
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben az çok biliyorum merak ettiğiniz hususlarla alaklı dersler hazırlayabilirim tabiki vakıf olduğum kadarı ile...

Kullanımını öğrendiğinizde çok hoşunuza gideceğine eminim diğer bir çok video editör programına nazaran daha esnet çalışma olanağı sağlar programa hakimiyetiniz arttıkça kafanızdakileri daha iyi yansıtırsınız çalışmalarınıza.En büyük artıklarından biri ps dosyalarını tanıyor olması...

#ocanic' tarafından 25.10.2008 23:42:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Ekim 2008, 23:39 - İp: 88.***.**4.42
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

çok teşekürler ocanic ben video kesme birleştirme istenmeyen bölümleri çıkartma gibi işlemler yapmak istiyorum bildigin kadarıyla anlatabilirsen çok iyi olur. tekrar teşekürler arkadaşım.

Tarih: 26 Ekim 2008, 09:31 - İp: 78.***.**4.183
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

Dilimin döndüğünce 3 resimle video kesmeyi ve kesilen videoyuu kaydetmeyi anlattım.Anlaşılır olmuştur umarım eksik kalan yada yeni birşey sorarsanız buralardayım zaten

Vegas geniş bir çalışma alanı sağlar tüm meteryalleri aynı yerde açıp istediğin kısımları kesip birleştirebilirsin yapman gereken mause yardımı ile kaydetmek istediğin bölgeyi seçmek...

http://rapidshare.com/files/157657751/vegas.rar.html

Buda video
http://www.sendspace.com/file/qfefkp

#ocanic' tarafından 26.10.2008 20:30:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ekim 2008, 12:02 - İp: 85.***.**9.242
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

çok teşekürler ocanic emegine saglık kardeşim.

Tarih: 26 Ekim 2008, 16:55 - İp: 78.***.**4.183
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

Rica ederim

Tarih: 26 Ekim 2008, 20:31 - İp: 85.***.**9.242
okoroglu
okoroglu (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba arkadaşım,
Bu programı bende indiridim ama seriali çalışmıyordu.
Bana serialini verebilirsin?
Msn: [email protected]
Mail: [email protected]

Şimdiden teşekkürler...

Tarih: 29 Ekim 2008, 22:20 - İp: 81.***.**0.133
lostcity
lostcity (üye)
İzmir / Amatör

okoroglu sony vegas pro için serial istiyorsan çalışan bir serial bende bulamadım ben Vegas Movie Studio Platinum 9.0 kurdum aratırsan bunu indirebilirsin

Tarih: 30 Ekim 2008, 22:42 - İp: 81.***.**6.7
vitalen
vitalen (üye)
İstanbul / Amatör

Vegas Kullanımı konusunu açtığınız için teşekkür ediyorum...
Bu konuda benim de çok ihtiyacım var...

Umarım ki, yardımsever bir arkadaşımız ;; Videolu anlatın sunar bizlere....

Tarih: 15 Mart 2009, 02:44 - İp: 85.***.**9.18
sinan_arslan
sinan_arslan (üye)
Çankırı / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar,

Bu aralar Bende Vegas 9.0 Platinum, ile uğraşıyorum.
Öncelikle Bu proğram Crack Olmadan Bir işe yaramaz.
Ben Crack Meselesini Hallettim. Crack İsteyenler [email protected] adresinden bana ulaşsınlar. Proğram Çok güzel Olduğu Kadar da zorda. Ama Beraber Öğrendiğimiz Kadarıyla burda paylaşırsak, çok güzel işlere imza atarız. Şimdi Benim Bir sorum olacak, videoyu yavaşlatma veya hızlandırmak için vegas 7.0'da velocity var insert menüsünde. Ama 9.0 sürümünde o yok, video yavaşlatma Hızlandırma işlemini yapan bölüm nerde acaba, Video sütununda yeşil bir çizgi çıkıyor bildiğim kadarıyla, ama bu yeşil çizgiyi nereden çıkarabiliyoruz???

Bu cevap benim için büyük önem arz ediyor arkadaşlar, ilginize teşekkürler.
Başka sorusu olan varsa yanıtlamaktan zevk alırım...

Tarih: 25 Eylül 2009, 12:46 - İp: 88.***.**7.73
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

Selam sinan , 7'den 9'a hangi özelliklerden ötürü geçtin ? Bence senin işine yarayacak can alıcı özellikler yoksa 7'ye dönmelisin.Ben ilk göz ağrım 4 ve şuan kullandığım 7 dışındaki sürümlere bir türlü ısınamadım. sorusu olan varsa bende bildiğimce cevaplayabilirim..

Tarih: 25 Eylül 2009, 20:21 - İp: 88.***.**0.12