sozi2000
sozi2000 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Proshow Gold Yardım

Arkadaşlar merhaba,
proshow gold programını yeni yükledim ve öğrenmeye çalışıyorum.Fotoğrafları dizdim, efektleri verdim, yazıları hazırladım, menüyü yaptım önizlemede sorun yoktu. ne zaman ki show'umu dvd yaptım fotoğraflar devamlı hareket eder oldu. Fotoğraflar sabit kalıp sıra ile gelmiyor. Fotoğraflar soldan sağa sağdan sola ha bire hareket ediyor. ne yaptımsa sorunu çözemedim. yardımcı olacaklara teşekkürler.

Tarih: 16 Ocak 2008, 17:27 - İp: 82.***.**4.6
omurbayir
omurbayir (üye)
Ordu / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım aynı sorun bende var...projeyi kayıt yaptığında..dvd olarak Bir programla onu tekrar dvd ye çevir..sorun düzelir..

Tarih: 18 Ocak 2008, 13:13 - İp: 88.***.**9.113
marquess
marquess (üye)
Kocaeli / Meraklı

aynı sorun bende de var arkadaşLar 3.2 fuLL kuLLanıyorum.VeriLen çözümü tam oLarak anLayamadım var mı başka bir yöntemi ?

düzenLeme:Ben bu sorunu muhercoban isimLİ kuLLanıcı arkadaşımızın yardımıyLa çözdüm.3.2 versiyon yerine ProShow Gold v 3 . 0.1902 yükLedim sorunum çözüLdü ALLah razı oLsun çok makbuLe geçti,
saygıLar...

#marquess' tarafından 25.02.2008 02:51:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Şubat 2008, 01:39 - İp: 88.***.**7.95
uguracar
uguracar (üye)
Gaziantep / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba arkadaşlar. proshow gold kullanıyorsanız her versiyonun kendine ait özel yöntemleri mevcuttur. ancak 3 ve üstü kullanıyorsanız dvd yapcaksanız (önceki versiyonlarda bu kayıtla birlikte yapılırdı) öncelikle hazırladıgınız slayt gösterisini kaydet'in. Bunu yaptıgınızda masa üstünde bir dosya oluşacaktır.programı kapatın. masa üstüne kaydet tiginiz dosyayı dvd olarak yazdırın. dipnot: nero kullanıyorsanız burda dvd yazdırmak zordur çünki vcd formatında kendi dosyasını atarken dvd de kendi dosyasını vermiyor bunun için farklı bir yazılım programı kullanmanız gerekecektir.

Tarih: 25 Mart 2008, 10:13 - İp: 88.***.**6.173
kalapagos
kalapagos (üye)
Manisa / Firma

arkadaşım pro showda süreleri iyi ayarlamamşı sındır
süre kısımlarını ayarlai stediğin saniye örneği 5 saniye

Tarih: 6 Nisan 2008, 15:26 - İp: 81.***.**9.246
bulentizci
bulentizci (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

merhaba
proshowda sorun yaşıyorum
slaytı hazırlıyorum ilk kurduğumda sorun yok ormal olarak dvd ve vcd ye kayıt ediyor ama ikinc defada ya program kendiliğinden kapanıyor yada kayıt yapıyormuş gibi işlem yaptığı halde cdye yazmıyor kaç sefer denediysem düzelmedi 3 tane farklı prosow kaldırım tekrar kurdum iki sefer sistemi yeniden kurdum ama hala aynı sorun devam ediyor yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba.!

Tarih: 19 Temmuz 2008, 17:40 - İp: 88.***.**7.144
arda35
arda35 (üye)
İzmir / Amatör

marquess nickli arkadaşım çok doğru söylemiş, ona da çok teşekkür ederim bende de aynı sorun vardı ve :
ProShow Gold v 3 . 0.1902 yükLedim sorunum çözüLdü. Çok teşekkür ederim...

Tarih: 25 Kasım 2008, 01:45 - İp: 81.***.**0.25
death-scream
death-scream (üye)
İstanbul / Amatör

selam arkadaşlar ya benim de sorunum var bir kaç tane slayt kaydediyorum mg baytı çok büyük oluyor hemde windows media player da görüntü var ses yok aynı video yu dvd de açıyorum ses var herşey tamam ya benim istediğim sadece şu

slaytı windows movie maker ın kaydettiği gibi nasıl kaydede bilirim

Şimdiden teşekkür ederim

Tarih: 16 Mayıs 2009, 11:23 - İp: 78.***.**7.160
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

export seçeneğinden avi olarak video yap. nero ile cdye videoyu yazdır.

Tarih: 16 Mayıs 2009, 13:17 - İp: 78.***.**5.164
  • 1