yalcinabi
yalcinabi (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Pasaport Fotoğrafı Yazılımı

Passport XPRESS, Pasaport fotoğrafı programı

Pasaportlar için biyometrik fotoğrafı kadrajlamak, çekmek, ayarlamak, düzenlemek ve de çoklu olarak basmak iyi bir gelir kapısı. Peki ama hangi program? Onlarcaa fotoğraf yazılımı var. Ama bir kaç tıkla çıktı alabikmek ve hatta aynı programla düzenleme ve rötuş da yapmak dahil olas. Ve da hatta, çektiğiniz bir fotoğrafı farklı farklı kıyafetlere tek biir tıkla monte edebilseniz. İstemez misiniz?

Sizler için araştırdık ve en iyilerinden birisini bu yazımızda inceledik. Diğer yazılarda 4 ayrı fotoğraf düzenleme yazılımı ve pasaport fotoğrafı programı ya da biyometrik fotoğraf yazılımını ele alıp yayınlayacağız.

İlk program; Passport XPRESS...

Çok farklı fotoğraf yazılımları üreten Dgflick firmasının fotoğraf yazılımı olan Passport XPRESS çok ama çok yetenekli. Hadi bu fotoğraf düzenleme yazılımını incelemeye başlayalım...

Klasör klasör dolaşma

Bilgisayarınızda (Mac ya da Windows) bir kere varsayılan klasörü ayarlayın ve fotoğraf düzenleme yazılımı Passport XPRESS'i her açtığınızda ya da fotoğraf düzenleme yazılımı Passport XPRESS açıkken dosya yüklediğinizde program fotoğrafları otomatik olarak bulsun. Yani zamandan kaybetmeyin.

USB Sürücü

Stüdyoda pasaport fotoğrafı ya da benim kafadakilerin deyişiyle vesikalık fotoğrafı çektiniz ve flash kart ya da USB bellek ile bilgisayara taktınız. Anında hazır. Fotoğraf düzenleme yazılımı çektiğiniz pasaport fotoğraflarını otomatik olarak klasöre alır.

Bluetooth

Herhangi bir Bluetooth medya aygıtından fotoğraf alalabirsiniz.

330 adet hazır paket

Evet gerçek. Pasaport fotğrafı yazılımı Passport XPRESS'in içinde kullanıma hazır 330 adet paket bulunuuyor. Biyometrik fotoğraf hazırlamak ve basmak için yapmanız gereken beğendiğinizi seçmek. Bu paketler içinde kaç adet pasaort fotoğrafını hangi ebattaki kağıda yerleştirip basacağınız vb... yüzlerce özellik dolu. Buna ek olarak, kiimlik kartı şabşonları, güvenlik kartı, sertifika şablonları vs. de pakete dahil.

Devamını okumak isterseniz: http://www.yalcincakir.com.tr/yalcincakir-haber-yazilim-17.html

Tarih: 28 Haziran 2016, 22:46 - İp: 88.***.**2.23