y_esil
y_esil (üye)
İzmir / Meraklı

Movie Maker İle İlgili Yardım

slm arkadaşlar çektiğim fotografları movie makerde hazırlayıp vcd formatında cdye atmak istiyorum fakat bendeki windowsda yer alan movie maker prog inlizce türkçeye çeviremiyorum.Türkçe olanın indirdim yine olmuyor.programı silmek istedim ekle kaldırda görünmüyor.ne yapacağımı şaşırdım.yardımcı olabilirseniz çoook sevirim.teşekkürler..

Tarih: 24 Eylül 2007, 23:39 - İp: 88.***.**7.177
tryagain
tryagain (üye)
Ankara / Meraklı

Movie Maker, Sp2 ile birlikte gelen windows'un video edit programıdır. Kayıt formatı wmf'dir.Videolarınızı cd'ye yazdırabilir ancak vcd veya dvd olarak kayıt etmesi mümkün değildir. Hazırladığınız video dosyalarını vcd veya dvd olarak kaydedebilmeniz için nero veya benzeri programlar kullanmanız gerekir.İşletim sisteminizin service pack'i ile birlikte geldiği için prog. ekle kaldırda yer almıyor.

Tarih: 25 Eylül 2007, 02:38 - İp: 81.***.**4.238
tttttttt
tttttttt (üye)
Antalya / Meraklı

önce film oluştur,sonra nero vcd -dvd yarat.

Tarih: 25 Eylül 2007, 06:33 - İp: 88.***.**8.249
y_esil
y_esil (üye)
İzmir / Meraklı

ben yalnış sordum galiba sorumu arkadaşlar kusura bakmayın.movie makerde fotografları hazırlayıp nero ile cd ye atacağım fakat,benim windowsun içinde yeralan movie maker ingilizce ben bunu türkçe yapmak istiyorum.türkçe olanını indirdim yine olmadı.türkçe olarak nasıl kullanacağım?bunu sormak istedim.teşekkürler..

Tarih: 25 Eylül 2007, 22:47 - İp: 88.***.**6.212
carisma
carisma (üye)
Yurtdışı / Meraklı

türkcesile eskisi bir birine karismis olabilir tahmin ederimki...bilgisayarini geriye al ) en iyi cözüm

Tarih: 25 Eylül 2007, 23:54 - İp: 78.***.**4.203
y_esil
y_esil (üye)
İzmir / Meraklı

sistemi geri almayıda denedim fakat yinede olmuyot.ne yapacağımı şaırdım.türkçe sürümünü yükleyip başarı ile yüklendi uyarısının çıkmasına rağmen yinede program türkçe değil.yapabileceğim başka ne var acaba???

#y_esil' tarafından 26.09.2007 23:11:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Eylül 2007, 23:10 - İp: 88.***.**0.230
canerayg
canerayg (üye)
Kırklareli / Özel Gün Fotoğrafçısı

merhaba

ProShow Gold ile başla Pinnacle Studio 10 ile devam Et üstad movie macker çok kötü bir program efekt yok ses ayarı yok hiç ayar yok tavsiyem ProShow Gold ile başla Pinnacle Studio 10 devam saygılarımla...

Yardım için msn nim : [email protected]

Tarih: 27 Eylül 2007, 17:58 - İp: 85.***.**0.26
  • 1