grafixci
grafixci (üye)
Denizli / Amatör

Knockout 2 Kurulumu İçin Yardım

Knockout 2 yi indirdim ama bi türlü kuramıyorum. Program yükleyebilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyormu. çünkü ben evde herşeyini yüklüyorum en son internet bağlantısıyla ilgili bişey çıkıyor. onuda geçemiyorum zaten. bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim. Hatta [email protected] adresine mail atarsanız iki kat daha sevinirim.

Tarih: 13 Ağustos 2006, 16:00 - İp: 81.***.**3.168
f gelincik
f gelincik (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

tahmınıme gore kurulumda hata yapıyorsun. programı kurarken dosyayı nereye atım dıye bır yere gelıyorsun araya photoshop un ıcındekı Plug-Ins dosyasını ısaretlıyorsun. bu ıs bıttıkten sonra photoshopu acıp kesıcegınız fotonun duble layerını alıp fılter ıcınden knockout acıp kesıyorsunuz.

Tarih: 14 Ağustos 2006, 10:02 - İp: 85.***.**5.255
grafixci
grafixci (üye)
Denizli / Amatör

Öncelikle cevapladığın için çok teşekkür ederim. Ben kurulumu normal yapıyordum photoshop filtelerin içindede görüyodum ama hata veriyordu. Bilmediğim bir nokta varmış seninde yazdığın gibi fotoğrafın duble layerini almadan yapmaya çalışıyodum. o yüzden hata veriyormuş. bunu yapınca sorun çözüldü çok teşekkür ederim.

Tarih: 14 Ağustos 2006, 13:56 - İp: 81.***.**3.76
grafixci
grafixci (üye)
Denizli / Amatör

Öncelikle cevapladığın için çok teşekkür ederim. Ben kurulumu normal yapıyordum photoshop filtelerin içindede görüyodum ama hata veriyordu. Bilmediğim bir nokta varmış seninde yazdığın gibi fotoğrafın duble layerini almadan yapmaya çalışıyodum. o yüzden hata veriyormuş. bunu yapınca sorun çözüldü çok teşekkür ederim.

Tarih: 14 Ağustos 2006, 13:57 - İp: 81.***.**3.76
erkeks_200
erkeks_200 (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

[]Üyeliği iptal edilmiştir.

Tarih: 14 Eylül 2006, 21:10 - İp: 85.***.**6.67
  • 1