carli
carli (üye)
Yurtdışı / Amatör

Fotoğraf Makinasindan Veri Kurtarma

Merhaba arkadaslar, xd kartin icerisindeki fotograflar yanlislik sonucu silindi (formatlandi) normalde kart okuyucum olsaydi (bilgisayarda driver olarak kart okuyucusunu gorebilseydim) problem olmadan elimdeki programlarla kurtarabilirdim ama bilgisayara baglandigi zaman fotograf makinasi olarak gordugu icin su anda bilgisayara bagli olan fotograf makinalarini gorup icerisinden veri kurtarabilecek bir programa ihtiyacim var.
Bu isi yapabilecek bildiginiz program varmi?

Tarih: 9 Ekim 2007, 11:30 - İp: 82.***.**7.38
bishaunen
bishaunen (üye)
Antalya / Doğa Fotoğrafçısı

Ben Dır ı kullanıyorum usb den bağlayınca zaten onu bir sabit disk sürücüsü olarak görecek sürücü olarak PC nin ona atadığı harfi gösterip bir dene istersen

Tarih: 24 Ekim 2007, 20:25 - İp: 88.***.**1.242
caccia
caccia (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

mediarescuepro arkadşım bunu dene bayagı iyi ama formatladıysan birz zor ama yinede şansını dene derim iyi calışmalar

Tarih: 1 Kasım 2007, 11:51 - İp: 88.***.**3.163
caccia
caccia (üye)
Yurtdışı / Stüdyo Fotoğrafçısı

mediarescuepro arkadşım bunu dene bayagı iyi ama formatladıysan birz zor ama yinede şansını dene derim iyi calışmalar özürdilerim sana cevap olarak degil ama aklında olsun iyi bir pogram oldugu için daha sonra bakarsın lazım olur

Tarih: 1 Kasım 2007, 11:57 - İp: 88.***.**3.163
obencolor
obencolor (üye)
Niğde / Firma

sana söyleyebileçeğim arkadaşımın dediği gibi USb'den bağladıktan sonra sabit disk olarak görçektir program olarakda professional anlamda windows üzerinden bu işin en iyileri recovery my files ya da R-STUDİO

Tarih: 3 Kasım 2007, 21:29 - İp: 88.***.**1.90
  • 1